Про користь масажу знає, напевно, кожен. Щоб отримати бажаний ефект, необхідно завжди звертатися до перевірених професіоналів, які знають всі тонкощі і нюанси проведення процедури. Багато людей чули про балійські масажі, але впевнені в тому, що, щоб скористатися такою послугою, потрібно обов'язково їхати на Балі. Це зовсім не так. Адже в Україні, в самому центрі Одеси, є салон масажу "Bali", де майстри - справжні професіонали своєї справи і є вихідцями з цього острова. Вони точно знають всі тонкощі такої процедури.

Особливості балійського масажу

Салон "Bali" пропонує великий вибір послуг, в тому числі і балійський масаж. Тут ви можете замовити наступні послуги:

  • традиційний балійський масаж;
  • масаж в чотири руки;
  • масаж голови;
  • масаж рук, обличчя;
  • шіродхара;
  • масаж аромосвічками і трав'яними мішечками.

Це далеко не повний перелік послуг даного салону. Такі масажі виконують справжні майстри з острова Балі, і за роки своєї діяльності заслужили виключно позитивну репутацію.Техніка балійського масажу підвладна не всім. Тільки справжні майстри знають всі активні точки тіла і вміють впливати на них. Так, звичайний масаж розслабляє і тонізує, але тільки балійський надає на організм комплексний вплив - оздоровлює, тонізує, розслаблює. Під час сеансу ви отримаєте справжнє задоволення, зможете розслабитися і відпочити. Якщо часто втомлюєтеся на роботі, відчуваєте стрес, то вам обов'язково припаде до душі балійський масаж голови. Він знімає головний біль і мігрені, активізує роботу мозку, допомагає боротися з безсонням.

Тільки до професіоналів!

Під час масажу використовуються тільки натуральні ефірні масла, якісні креми. Наприклад, при традиційному масажі використовується кокосове масло (за бажанням клієнта може використовуватися і інші).Тим не менш, основна особливість балійського масажу не в використанні спеціальних масел, а в мануальної терапії. Уже після першого сеансу ви отримаєте помітний результат, але для його закріплення і поліпшення рекомендується пройти курс з декількох сеансів.

Ви самі зможете вибрати той тип масажу, який вам найбільше подобається і потрібен на даний момент. При необхідності ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором. Відповідальність і професіоналізм - ось основні принципи за якими ми працюємо. Більш того, ціни знаходяться на прийнятному рівні, тому якісний масаж в Одесі від професіоналів доступний кожному. Зверніться до нас прямо зараз і особисто оціните всі наші переваги!