Важливою якістю легінсів для вагітних є матеріал, з якого вони пошиті. Якщо він натуральний, то шкіра зможе дихати, ризик виникнення алергійної реакції зводиться до мінімуму. Тканина являється не тільки показником комфорту, вона відповідає за зовнішній вигляд майбутньої матусі. Таким чином, жінка навіть на останньому місяці виглядатиме привабливо й красиво.

Сучасна мода пропонує різну одежу, яка дуже гарна та практична, але для вагітних найбільш підходять лосини. Адже вони не тиснуть на живіт, не заважають рухам, красиво сидять по фігурі, підкреслюючи її переваги.

Вибрати найбільш зручні лосіни для вагітних можна на сайті: https://babylight.com.ua/losiny-dlya-vahitnykh

Головні особливості

Більшість майбутніх мам віддають перевагу легким та широким сукням, ніж улюбленим брючним виробам. Вони вважають, що останні зовсім не підходять для цього періоду, особливо некомфортно буде в джинсах, які почнуть давити на живіт. Це не зовсім так: стандартні джинси дійсно давитимуть, а ось джегінси ні. Вони мають еластичну гумову вставку, яка розтягується і підлаштовується під розміри живота. Якщо ви вагітні, це не означає, що треба відмовлятися від штанів і повністю переходити на сукні, особливо, якщо вам в них не зручно.

Варто звернути увагу на слідуючи різновиди лосин для вагітних:

  • пошиті із щільної бавовни з утеплювачем, носяться у холодну пору року;
  • виготовлені із тонкої тканини, призначенні для теплої погоди;
  • укороченні варіанти з трикотажу;
  • моделі з високою та середньою талією.

Важливо зазначити, що усі моделі мають спеціальний бандажний пояс, завдяки якому не створюють перешкод для розвитку дитини в утробі матері. Він виготовлений з гумки, можливо регулювати висоту по талії.

Вибирайте зручний одяг для вагітних у Черкасах у інтернет магазині Baby Light.

Переваги

Якщо ретельно підібрати фасон лосин для вагітних, то можливо підкреслити не тільки живіт, а й фігуру. Завдяки вставкам пояс тягнеться, не тисне на дитину. Регулюючи вставки дозволять скорегувати розмір, особливо у талії. Легінси можуть мати різні узори, зображення, тексти та малюнки, бувають усіх кольорів, які тільки існують у природі. Якщо ви любите носити такі штанці взимку, обирайте моделі з утеплювачами (байка, хутро, фліс).

Лосини гармонують зі светрами туніками, кофтами, гольфами тощо. Якщо вони тонкі та мають класичний вигляд, їх можливо одягнути під сукню, замість колгот. Консультанти допоможуть обрати відповідний варіант, підкажуть з чим носити таку одежу. Таким чином, ви завжди матимете неперевершений вигляд, а ваша дитина буде у повному комфорті.

Стаття написана завдяки допомозі інтернет магазину: https://babylight.com.ua/ua