Як зважитися на дентальну імплантацію? Відповідь може здатися занадто простою, але, свідомо узагальнюючи всі доводи, вона буде звучати так: «так само, як і на звичайне відвідування зубного лікаря».

Вас цікавить зубні імпланти ціна львів? У такому разі вам варто відвідати сайт Центру імплантації та стоматологічної реабілітації «Cиметрика»!

На можливі заперечення щодо того, що імплантація - це складна і небезпечна операція, наведемо аргументи конкретно (це, до речі, і будуть ті доводи, які привели до озвученого вище висновку).

Отже, знання - сила, це основне. Боязнь усього, що пов'язано з імплантацією, відбувається, за великим рахунком, із суб'єктивного сприйняття досвіду. Дуже важливо, що з чужого «суб'єктивного сприйняття» чужого «досвіду». Мова йде про чужу думку, яку людина може дізнатися з форумів, публікацій відгуків і з бесід зі знайомими. І тут є два важливих нюанси, які обов'язково треба врахувати:

  • По-перше, ці люди діляться «своїм» досвідом. У вас в будь-якому випадку буде свій досвід, а не чужий - просто тому, що ви - інша людина, і у вас інший організм, зі своїми індивідуальними особливостями, зі своїм рівнем загального здоров'я і здоров'я порожнини рота, зі своїми хронічними захворюваннями (якщо такі є) і так далі.
  • По-друге, дуже важливо пам'ятати, що ці люди діляться думкою, а не об'єктивною оцінкою.

Один з основних кроків до того, щоб імплантація «відбулася» - це просто записатися на прийом. Якщо ви в цей момент чогось побоюєтеся, то це абсолютно марно. На консультації ви зможете познайомитися з лікарем, обговорити з ним свою проблему, почути можливі варіанти її вирішення.

Тільки після докладної консультації з фахівцем ви будете розуміти, яке лікування вам може бути заплановано і з чого воно буде складатися. Без цього ви будете орієнтуватися тільки на власні домислами, що, зізнатися, грає не на користь вашого здоров'я.

Чого бояться пацієнти?

Дуже часто людина, незалежно від віку, елементарно боїться труднощів і болю під час самої лікувальної процедури. Побоювання, з одного боку, зрозуміле, з іншого боку - марне. Страх перед болем характерний відносно будь-якої стоматологічної процедури.

Однак це все, повторимо, марно. Безпосередньо імплантація або підготовчі заходи не тривають довго: методики давно вивірені, відточені, а травматизм зведений до мінімуму. Відносно болю: кісткова тканина не чутлива до втручання. М'які тканини перед операцією будуть знеболені. Більш того, сучасна стоматологія позбавляє від дискомфорту, пов'язаного з введенням анестетика: перед ін'єкцією буде застосована аплікаційна анестезія. Підсумок: больових відчуттів не буде ні на одному з етапів роботи лікаря.