При проведенні електромонтажних робіт дуже важливо правильно організувати прокладення кабелів та дротів. Електромонтаж повинен не лише забезпечувати комфортне проведення інших монтажних та ремонтних робіт, але й бути естетичним, щоб кінцевий ефект був задовільним. Сучасні системи кабельних трас дозволяють швидко та безпечно проходити або обходити будівельні перешкоди. Отже, відповідні елементи слід враховувати ще на етапі проектування кабельної траси. Магазин «АмперОк» пропонує кабельні системи та пристосування для прокладки кабелів. Купити кабельні лотки можна за посиланням.

Широкий асортимент продукції для прокладення кабелів
Основне завдання кабельних систем - правильне розташування й кріплення кабелів. Залежно від розташування дротів у вашому розпорядженні є широкий вибір систем укладання:

  • кабельні лотки;
  • кабельні дробини (вертикальні та горизонтальні);
  • колони;
  • підлогові канали;
  • електромонтажні й обсадні труби;
  • елементи кріплення для кабельно-провідникової системи (болти, анкери, заземлення).

Про асортимент систем для прокладення кабелів та електромонтажної продукції від компанії «АмперОк» можна дізнатися докладніше тут .

Що включають системи

1. Стінні переходи
Корисні рішення - спеціальні введення, що дозволяють кабелю проходити через стіну. Це, наприклад, байонетні затвори, що забезпечують швидке збирання. Найчастіше як ущільнення використовуються термоусадочні або холодні елементи.
2.
Повороти
Для поворотів з великим радіусом по трасі навісних каналів по середині кривій встановлюється додатковий кронштейн. З іншого боку, якщо ви хочете усунути різницю у висоті або змінити напрям з вертикального на горизонтальний, використовується підвісний висхідний шарнірний вигин, що встановлюється на кабельний лоток за допомогою шарнірних з'єднувачів.
3. Системи для комунікацій
Спеціальні системи кабельних лотків розроблені з урахуванням маршрутів зв'язку. Повне рішення цього типу складається в основн
ому з кабельного лотка, обладнаного з обох боків сполучною перфорацією. Перегородки дозволяють відокремити кабелі та дроти з різними рівнями напруги або функціями один від одного.
4.
Маршрути перетину
При перетині та вигині маршрутів використовуються спеціальні фітинги, трійники, поперечки та відводи. Фітинги також використовуються для обминання перешкод маршрутів, що міняють напрям перпендикулярно або під кутом 45°. Крім того, арматура допускає вертикальні й горизонтальні обходи, а також зовнішні та внутрішні вигини.