Вигідна прибуткова робота в Польщі для жінок - сьогодні це вже не мрії, а реальна можливість для кожного жителя України. Завдяки отриманню біометрії, потрапити в Європу стало ще простіше. Не варто упускати можливості поїхати на заробітки в ЄС, адже звертаючись до спеціалізованих фірм з працевлаштування за кордоном отримати роботу своєї мрії - це так просто!

Щоб робота в Польщі по біометрії стала вашою, сьогодні цілком достатньо звернутися в агентство ВіВорк й слідувати етапах, запропонованим співробітниками фірми.

Вакансії в Польщі для жінок

Фірма ВіВорк пропонує повністю легальну роботу в Польщі з мінімальною «паперовою тяганиною» за робочою візою.

Доступні різні вакансії - сезонні й постійні, з різним графіком роботи й ступенем зайнятості. Є роботи для сімейних пар, для дівчат та хлопців, студентів й людей похилого віку.

Можна влаштуватися працювати в сад, теплицю, на ферму (потрібні прибиральники, садівники, збирачі врожаю). Актуальні вакансії:

- пекарі;

- пакувальники;

- збирачі;

- кухонні робітники;

- майстри на заводи;

- реалізатори;

- водії;

- доглядальниці для літніх людей;

- та ін.

Підібрати оптимальний варіант роботи, а також приступити до оформлення документів, допоможуть консультанти компанії ВіВорк.

Чи потрібно знати польську мову?

Залежно від вакансії від працівника потрібні різні навички. Робочі місця, де немає прямого спілкування з клієнтами, мовні навички можуть бути не потрібні. Однак без знання польської мови заробітна плата може бути нижче. Престижні компанії, що надають своїм співробітникам високий оклад, вимагають знання польської мови на високому рівні.

Повне незнання мови буде заважати самому здобувачеві - це труднощі в спілкуванні з оточуючими людьми, складності пересування по місту. Щоб не відчувати себе вічним туристом, а працювати й бути впевненим в собі, краще освоїти польську мову хоча б на початковому рівні.

Які ще моменти потрібно враховувати

При влаштуванні на роботу Польщі, необхідно брати до уваги додаткові витрати, наприклад, на організацію харчування, проїзд, речі, житло та ін. На вихідних може виникнути бажання розважитися й відвідати будь-які заходи - це теж може коштувати грошей.

Ціни в Польщі, приблизно, такі ж, як в Україні. Більш бюджетні магазини - Biedronka або Lidl.

Що стосується житла, то багато роботодавців надають гуртожиток на період роботи.

Робота для жінок в Польщі часто включає в себе проживання та харчування в сім'ї роботодавця (доглядальниці, покоївки, кухарі). Це вигідно й зручно.

Для успішної роботи й швидкого кар'єрного росту рекомендується бути сумлінним та порядним працівником. Якщо роботодавцю сподобається, як ви працюєте, то цілком ймовірно, він продовжить контракт та надасть кращі умови роботи.

З чого почати?

Необхідно звернутися в агентство з працевлаштування за кордоном ВіВорк й залишити свою заявку.

Етапи:

1. Дзвінок.

2. Заявка.

3. Оформлення та відправка всіх необхідних документів.

4. Отримання схвалення від роботодавця.

5. Переїзд на місце нової роботи.

При появі питань, клієнти завжди можуть зателефонувати в наш call-центр й залишити свою заявку.