Модульнi будинки ГарденВайтМодульне будівництво житла активно розвивається в Канаді, США, в європейських країнах. Житлові модульні будинки стали з'являтися й в Україні, все більше завойовуючи прихильність забудовників. Це зручне практичне житло, яке має привабливий дизайн, не поступається за комфортністю проживання від сучасних житлових об’єктів.

Модульні будинки від вітчизняного виробника

«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла в Україні. Діяльність підприємства почалася у 2007 році. Споживачам пропонуються дачні та садові будиночки, хозблоки, будівельні побутовки. Готові модульні споруди придатні для проживання або бізнесової діяльності. Вони доступні за ціною, на їх зведення витрачається мінімум часу. Замовник зможе вже через 30 днів стати власником готового будинку який малював у своїх мріях.  
Проектування та виготовлення каркасних будинків здійснюється на заводських майданчиках, тому погодні умови не впливають на хід будівництва. Готові модулі транспортуються на ділянку замовника, збираються в готовий до використання житловий об'єкт.
На ділянці, де зводиться будинок не залишається жодного сміття. Будинок не потребує виконання складної процедури введення в експлуатацію, адже згідно з українськими будівельними нормами мобільні будівлі вважаються тимчасовим житлом.  

Види каркасно-модульних будинків

Компанія «Latem Homes» пропонує модульні конструкції різного типу. Вони можуть бути:

  • одномодульними;
  • двомодульними;
  • багатомодульними;
  • з терасою.

Будинки можуть поставлятися під обробку, або повністю скомплектовані (в комплектацію входять фундамент, тераса, сходинки).

Модульні будинки серії "ГАРДЕНВАЙТ" мають посилений металевий суцільнозварний каркас. Будівлі мають двосхильний дах, вкритий металочерепицею.
Для утеплення використовуються мін.вата й базальт вата, супердифузійна мембрана, паро- та гідроізоляція.
Зберіганню тепла сприяють енергоощадні вікна з металопластикового профілю.
Будинки обладнані витяжкою, вводом/виводом води в зоні кухні та санвузла, вони укомплектовані світильникам, вимикачами, побутовими та силовими розетками. 
Будинки повністю мобільні, їх комплектація може змінюватися в залежності від побажань замовника.

Компанія «Latem Homes» забезпечує доставлання та встановлення будинків у всіх регіонах країни. Завжди в наявності різні моделі модульної продукції.