Багато людей вважають, що запис власного відео та завантаження його на канал YouTube є запорукою успіху та мільйонів переглядів. Якби це було так, ми могли б сказати, що всі - ютубери.

Ютубери - це в першу чергу пристрасні люди, які вірять у свої здібності та здатні поширювати свої інтереси на інших людей. Вони створюють власні канали та регулярно розміщують на них свої відео як хобі. Однак з часом завдяки зусиллям та удачі вони можуть стати зірками і зробити кар’єру - тоді хобі стає справжньою роботою, яка дає дуже відчутні переваги, докладніше дивіться на сайті https://smoservice.media/youtube/youtube-retention-views/.

Зараз ютубери мають настільки великий вплив на своїх глядачів, що вони стають справжніми впливовими людьми. Ви також можете використати їх потенціал та налагодити з ними співпрацю, орієнтовану на рекламу вашого бізнесу. Існує кілька варіантів відео маркетингу:

Продакт-плейсмент

Ключове питання - вплести продукт компанії в сюжет фільму таким чином, щоб він запам’ятався глядачам, і в той же час, щоб вони не відчували, що продукт впливає на зміст повідомлення надто настирливо. Тому повідомлення слід розміщувати у відповідному тематичному контексті. Середній ютубер із 100 000 підписок отримує щонайменше 50 доларів за серію такого типу послуги. Порівняно низькі витрати можуть принести компаніям великий прибуток.

Виділений епізод

Для цього потрібно створити історію, повністю присвячену бренду чи товару, яка одночасно приваблює глядачів і не має форми кількох хвилин реклами. Цей тип співпраці може довше утримувати увагу глядачів, сприяє формуванню лояльності споживачів та позитивно впливає на імідж бренду.

Випробування продукції

Маркетинг має основні переваги -​​ продукт з’являється в руках користувача YouTube, на думку якого покладаються його передплатники, таким чином ви можете чітко представити всі особливості продукту та переваги його використання.

Соціальна кампанія

Залучення впливового агента до соціальної кампанії збільшує охоплення спілкування, аутентифікує повідомлення та має більший вплив на одержувачів, ніж звичайна реклама.

Стратегічне співробітництво

Довготривала стратегічна співпраця з обраним YouTuber допомагає створити послів бренду, використовуючи, таким чином, не лише охоплення та довіру творця, але й його імідж. Бренд Sprite вирішив використовувати цей тип відео маркетингу, використовуючи підтримку авторів найпопулярніших ігрових каналів YouTube.