Магазин починається з вітрини. Важливо підібрати конструкцію, яка гармонійно впишеться в інтер'єр. Висуваються до вітрини і інші вимоги - вона повинна правильно презентувати продукти, викликаючи бажання що-небудь купити.

Пропозиції FFC

Компанія надасть вітрини для продуктових магазинів - переходите на сайт, щоб знайти підходящі варіанти. Разом з такими конструкціями можна придбати торгові меблі.

Компанія привертає увагу різноманітним асортиментом, адекватними цінами. У неї великий стаж роботи в галузі. Над меблями і вітринами працюють професіонали. Компанія не тільки розробляє і виготовляє меблі, але й допомагає з монтажем. Оцінити якість їх роботи дозволить онлайн-портфоліо.

На сайті можна дізнатися умови співробітництва, географію поставок, способи оплати. При необхідності можна звернутися за консультацією до менеджерів.

Різноманітність конструкцій

Асортимент вітрин радує різноманітністю рішень. Це дозволяє знайти оптимальну холодильну конструкцію для будь-якого за типом і розміром магазину.

Вибирати в каталогах на https://ffc.com.ua обладнання слід з урахуванням наступних параметрів:

  • Місце розміщення. Заздалегідь зробіть дизайн-проект торгових залів. Це дозволить зрозуміти, де яку вітрину поставити. Вибирати конструкції доведеться з урахуванням виділеного місця - важливо, щоб екземпляр підійшов по конфігурації, розмірам.
  • Розміщення товару. Розташовувати продукцію можна в різний спосіб. Доступні вертикальні моделі - це
  • багатоярусні вітрини для закусок, кондитерських виробів, напоїв. Горизонтальні знадобляться для презентації м'яса, риби, сирів, молочної продукції.
  • Комплектуючі. Від їх якості безпосередньо залежить, наскільки добре буде працювати вітрина. Комплектуючі також впливають на термін служби конструкції. Насамперед перевіряйте компресор. Його можна оцінити по терміну гарантії, який надає виробник.
  • Тип охолодження. Ого може бути динамічним, статичним. Варіант першого типу примусово надає руху охолодженому повітрю всередині вітрини. Це допомагає рівномірно обдувати весь асортимент. Вдається зберігати велику кількість продуктів. Статична система не «ганяє повітря». Такі вітрини дозволяють довго зберігати кондитерські вироби, випічку, сири і ковбаси в порізаному вигляді. Продукти не будуть обвітрюється і залишаться придатними для вживання.

Обов'язково перевіряйте температурний режим. За цим параметром вітрини можна розділити на кілька груп - низькотемпературні, середньотемпературні, морозильні. Окремо треба виділити кондитерські.