Казино «Космолот» відзначає радісну подію cosmolot party. Ігровому майданчику виповнюється 2 роки. Компанія пропонує гравцям скористатися вигідними пропозиціями. На честь косма день народження розігрується велика кількість цінних і дорогих подарунків. У Вас є можливість виграти дорогий телефон, камеру, ігрову приставку, і багато іншого. Шикарне авто Тесла 3 - головний приз. Для того, щоб взяти участь в акції Вам знадобиться лише бажання і комп'ютер з виходом в Інтернет. Перейдіть по посиланню космолот акції і виконайте ряд простих умов. Сьогодні удача Вам неодмінно посміхнеться.

Умови акції космолот паті

Кожному користувачеві на адресу електронної пошти прийде повідомлення cosmo paty. У запрошенні зазначено термін акції. Крім того, Ви зможете побачити докладний перелік призів. Компанія підготувала для Вас не тільки подарунки, а й різні бонуси. Для участі в розіграші Вам потрібно заповнити анкету та ввести інформацію про себе. Далі слід поповнити ігровий рахунок (100 гривень мінімум). Цих грошей буде достатньо для того, щоб взяти участь в бонусній програмі. Кожному новачку буде доступна наступна пропозиція cosmaparty - сума депозиту збільшиться в 5 разів. Для поповнення рахунку можна використати термінал самообслуговування або банківську карту, електронний гаманець. Найактивніші гравці можуть взяти участь у щотижневій роздачі призів.

У чому унікальність свята cosma paty?

Клуб працює тільки зі світовими виробниками ігрового ПЗ. Ігровий процес ґрунтується на чесності та прозорості. Крім того, зберігається конфіденційність інформації. Для участі в акції, потрібно вибрати гру і натиснути кнопку «пуск». Вивести виграні гроші можна тим же способом, яким Ви і поповнювали рахунок. До основних плюсів космапаті можна віднести:

  • величезна кількість подарунків для всіх гравців;

  • вигідні пропозиції;

  • безкоштовні бонуси;

  • можливість виграти круту машину - Тесла 3;

  • прості умови акції;

  • мінімальна сума депозиту 100 грн.

Вам не потрібно інвестувати велику кількість грошей для того, щоб спробувати удачу. Бажаєте переконатися в цьому самостійно? Перейдіть на головну сторінку порталу, створіть профіль і почніть гру. Для найактивніших майданчик на честь косма др підготував особливо вигідні пропозиції. Люди, які зареєстровані на сайті «Космолот» вже давно підвищили якість свого життя.