Одним з поширених запитань наших днів є саме: «Що таке сертифікат з походження товару EUR 1?». Відповідаючи на нього відразу хочеться відзначити, що такий сертифікат є спеціальним документом, завдяки наявності якого підтверджується європейське або ж українське походження того чи іншого товару, або товарів.

Відповідно сертифікат дає право на проходження митних процедур вантажу із застосуванням диференційної ставки мита. Завдячуючи цьому виходить знизити вартість для одержувача.

Хто саме може оформити такий сертифікат і які переваги він дає?

Якщо вам необхідно отримати сертифікат EUR-1 швидко та без так би мовити головного болю, просто зверніться за професійними послугами до фахівців компанії East-West Logistic. Підприємство знаходиться на ринку понад 15 років, більше ніж 2 років з яких фахівці успішно допомагають клієнтам з оформленням дозвільних документів.

До головних переваг такого сертифіката як EUR 1 відносяться наступні:

  • Зниження мита не тільки на українську, а й на продукцію європейського виробництва. Іншими словами, продукція європейського та українського виробництва оформляється за спеціальним диференціальним митом.
  • Наступний момент – це надання квот на безмитне ввезення продукції.
  • Ну і, по-третє, – це звичайно ж здійснення оформлення всіх необхідних дозвільних документів за певними єдиними стандартами.

Для того, щоб мати можливість скористатися всіма перевагами, або як їх називають пільгами вільної торгівлі українським експортерам потрібно довести, що країна-виробник товару, який продається дійсно Україна. Такими документами, котрі доводять справжнє походження вважаються сертифікати:

  • якщо це Європа, то EUR 1;
  • якщо країни СНД, то це СТ-1;
  • ну й інші країни – це сертифікат походження за формою «А».

Видавництвом сертифіката займається такою уповноважений орган як митна інспекція.

Якщо раптом вам необхідно оформити сертифікат EUR 1, без роздумів звертайтеся до фахівців компанії East-West Logistic, які без головного болю та всяких часових затягувань з радістю будуть готові вам допомогти.