Дизайнери меблів розробляють меблі, постійно розширюючи перелік матеріалів для використання у їх виробництві. В сучасних інтер’єрах звичайними стали прозорі стільці з пластику, дизайнерські столи з масивів дерев та використанням епоксидної смоли. А сьогодні все популярнішими стають стільниці, виготовлені зі скла.

Сьогодні скляні столи являються модним трендом, але вони впевнено входять в повсякденне життя. Вони здатні витримувати навантаження, які перевищують 100 кг. Такі моделі столів можна успішно використовувати в кухнях та їдальнях, вітальнях та робочих кабінетах.

Переваги скляних столів

Ріст числа прихильників використання меблів із сучасних матеріалів цілком виправданий, адже скляні столи мають цілий ряд позитивних якостей:

- лаконічний дизайн меблів вдало доповнює сучасні інтер’єри (хай-тек, мінімалізм або модерн);
- прозорість та відсутність виражених граней робить стіл зі скла непомітним, що важливо для невеликих, погано освітлених приміщень, адже надає простору легкість, візуально розширює його межі;
- для загартованого скла не страшні температурні перепади, тому для чашки з гарячим чаєм підставка не потрібна;
- скляній поверхні стола не завдає шкоди підвищена вологість, тому перекинута склянка з водою не створює жодних проблем;
- завдяки особливій структурі матеріалу (відсутність пор) не створюється умов для виникнення та розвитку шкідливої мікрофлори;
- спеціальна обробка скляних виробів робить їх стійкими до механічних пошкоджень, що робить скляні меблі безпечними для використання в сім’
ях, де є маленькі діти;
-
скляні столи не потребують особливого догляду, достатньо видаляти забруднення після приймання їжі та використовувати звичайні засоби для очищення скла, щоб позбавитися плям.

Кваліфіковані менеджери магазину «КупиСтул» надають безкоштовні консультації стосовно характеристик скляних столів, та допомагають з вибором потрібної моделі.

Магазин реалізує продукцію за розумними цінами та гарантує клієнтам високий рівень сервісу. Замовлення виконуються оперативно. Доставлення меблів здійснюється у всі регіони країни транспортом кращих експрес-служб: «Міст експрес», «Нова Пошта» або «Делівері». Завдяки відповідальному ставленню перевізників до своєї роботи, клієнти отримують свої меблі в стислі терміни без будь-яких пошкоджень.