Світ постійно змінюється. На кожному кроці ми зустрічаємося з сучасними технологіями і винаходами, які можуть назавжди змінити наше життя. Opel прагне, щоб всі отримали вигоду з цих змін, тому пропонує сучасний модельний ряд автомобілів, доступних для найширшої аудиторії, а не тільки еліти. Ці прагнення є невід'ємною частиною традиції бренду. Більш детально про автомобіль Opel, ви зможете дізнатися на сайті Опель Україна.

Модельний ряд включає:

  • OPEL CORSA, зачарує вас з першого погляду. Новий Corsa-e з безшумним електромотором працює практично безшумно, не виділяє вихлопних газів і шумів.
  • Opel Crossland X. Стильний, надзвичайно універсальний позашляховик підійде як для бізнесу, так і для пересування з родиною. Ефективний двигун і передові рішення, відомі за моделями більш високих сегментів, є його перевагами.
  • GRANDLAND X. Динамічний, породистий позашляховик, готовий до будь-яких пригод. Grandland X, також у версії з гібридним плагіном, являє собою оригінальне поєднання новітніх технологій і приголомшливого дизайну.
  • Opel Combo.Чрезвичайно практичний і універсальний мінівен, відрізняється гнучкістю при перевезенні людей і вантажів. Це автомобіль з урахуванням вашого бізнесу.
  • Opel Astra завдяки новому поколінню двигунів, відрізняється комфортом і низькою витратою палива. Плавне підключення і інтуїтивно зрозуміле управління. Окремі елементи стандартного устаткування мають додаткові функції.
  • OPEL INSIGNIA GRAND SPORT. Динамічний дизайн, розширені можливості підключення і інтелектуальні системи допомоги водієві: Insignia втілює в собі новітні технології.

Компанія Opel інвестує в розвиток і в даний час бренд представив багато нових моделей. Ознайомтеся з останніми акціями автомобілів Opel. Не пропустіть кращу можливість. Відкрийте для себе пропозицію легкових автомобілів і автофургонів, доступних в дилерській мережі Opel. Купуючи автомобіль Opel, ви зможете насолоджуватися максимальним комфортом і безпекою з моменту його покупки. Передові технологічні рішення і системи, що забезпечують водієві безпечне водіння, дозволяють зосередитися на чистому задоволенні від водіння. Знайдіть для себе підходящу модель в супер пропозиції та зв'яжіться з продавцем. Ви не можете знайти цікаву для вас інформацію? Ми тут щоб допомогти вам!