Відомий китайський виробник техніки Xiaomi не припиняє дивувати. Дуже важко знайти хоч щось, що він ще не почав виробляти. Мобільні телефони, планшети, ноутбуки, телевізори, побутова техніка для дому та кухні — компанія відмінно показала себе у виготовленні всього. А головне те, що китайці не скупляться на технології при створенні навіть найпростішої техніки. Прикладом цього є електрочайник Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth Pro Black V-SK152B.

Чим відрізняється цей пристрій та які його переваги

Xiaomi Viomi Smart Kettle має мінімалістичний, але стильний дизайн, циліндричну форму, рівне чорне матове покриття. Зайвого тут нічого немає. Пристрій адаптований для максимальної зручності як у користуванні, так і у догляді. Серед переваг чайника можна виділити наступне:

  1. Ціна. Точніше, грає роль не сама вартість, оскільки в порівнянні з аналогами вона у Сяомі точно не найменша. Тут головне саме співвідношення ціни з якістю та можливостями. І ми не злукавимо, якщо скажемо, що це співвідношення тут дуже вигідне.

  2. Дизайн. Він максимально простий, але дуже стильний.

  3. Комфорт і простота. Дуже зручний у користуванні і догляді. Його дуже легко мити, оскільки всередину без проблем проходить рука.

  4. Надійність. Чайник має міцну конструкцію. Зроблений він з металу і покритий термостійким пластиком. Має підвищені показники міцності та ударостійкості.

  5. Безпечність. Пластиковий корпус электрочайника практично не нагрівається. Але слід уникати металевої вставки та пару.

  6. Технологічність. Кип’ятіння води — це лише одна функція, котру виконує пристрій. Про інші читайте в наступному розділі.

Можливості пристрою

Чайник має об’єм 1,5 л. Таку кількість води він може закип’ятити за 5 хвилин завдяки солідній потужності в 1800 Вт. Температура води відображається на дисплеї, який знаходиться на ручці. Таким чином ви зможете припинити нагрівання в потрібний момент. Наприклад, вам потрібно заварити чай, для чого потрібна вода, нагріта до 90 градусів.

Також ви можете вибрати температуру води, яку чайник буде підтримувати впродовж 12 годин. Для вибору режиму служить кнопка «Warm» на ручці чайника. Підтримання температури відбувається наступним чином:

  1. Вода нагрівається до 100 градусів.

  2. Її температура знижується до показника, передбаченого вибраним режимом.

  3. Після цього чайник буде періодично вмикатися та підігрівати до потрібної температури.

Це дуже корисна функція, яка економить досить багато часу. Але головна фішка пристрою не в цьому. Viomi V-SK152B можна підключити до смартфона через з’єднання Bluetooth та керувати ним віддалено. Для цього треба встановити додаток та приєтнати чайник в список електроприладів. Після цього ви зможете керувати ним, не встаючи з дивану.

Таким чином стає зрозумілим, наскільки вигідним є співвідношення вартості приладу та його якості. Аналогічна техніка японських та європейських брендів коштує набагато більше. Тому, ви точно не пошкодуєте, якщо придбаєте дану техніку.