Підготовка до навчального року у всіх починається в різний час: одні батьки закуповують шкільне приладдя за кілька днів до вересня, інші ж відправляються "у всі тяжкі" вже на початку липня. Ранці, зошити, ручки, фарби, форма - магазинні полиці ломляться від яскравих цікавих пропозицій, і ваше завдання: підібрати тільки найкраще на сайті https://kancmaster.com.ua/cat-shkilne-priladdya/. Що можна придбати заздалегідь розповімо тут.

Як дізнатися, що саме купувати?

Якщо від цього питання мимоволі кидає в тремтіння, то вітаємо - ваша дитина йде в перший клас. Переживати зовсім не варто: майбутній класний керівник обов'язково дасть список необхідних покупок. Для найвідповідальніших батьків ми даємо інформацію по шкільним канцтоварам, які можна придбати заздалегідь.

Пенал

Є два види футлярів для олівців та іншого приладдя:

  • з одним відділенням, за типом косметички;
  • з кількома секціями та фіксуючими гумками.

Вибирати варто разом з дитиною, але майте на увазі: пенали з фіксаторами всередині привчають складати речі (в цьому випадку, лінійки, фломастери та ін.) по своїх місцях. Щоб школяр зайвий раз не носив важкий портфель, розділіть усі речі на дві групи. Пензлик та фарби в один пенал (тут якраз можна використовувати футляр у вигляді косметички), а найважливіші та щоденні предмети - в інший, з фіксаторами. Так дитина не заплутається в безлічі відділень і не буде відволікатися на раптове розфарбовування обкладинки під час математики.

Що складаєте в пенал?

  • Прості олівці

Для першокласників зазвичай вибирають олівці з м'яким сірим грифелем в кількості двох штук. Також ви можете купити набір відразу з декількома варіантами жорсткості: заодно визначте, який тип подобається вашій дитині найбільше. Механічні олівці - не найкраща ідея для початкових класів.

  • Ручки

Потрібні кулькові, сині (2 шт.), червона та зелена (по 1 шт.), обов'язково з гумовою прокладкою у носика для виключення появи мозолів на пальчиках. Корпус шкільної ручки повинен бути середньої товщини і зручно лежати в руці. Відмінним варіантом для навчання вважають моделі з трьома гранями, щоб ті не скочувалися з парти на підлогу. Виробники канцелярських товарів подбали про ручки і для лівші. Такі мають спеціальний вигин і ряд інших особливостей, які допомагають отримати правильний почерк. Покладіть в пенал дитині ще одну кулькову синю ручку. Така "запаска" допоможе виручити в біді однокласника і знайти в його особі нового друга.