Як часто ми чуємо про ситуації, коли власники перебільшують про об'єкти нерухомості, щоб вигідніше їх продати або здати в довгострокову оренду та замовчують про суттєві недоліки?

Для комфортної, спокійної та ефективної роботи з агентством «Вісон» потрібно вибрати відповідне саме вам. Перед купівлею квартири https://vison.com.ua/kupiti/kvartiru , будинки, ділянки ключові цінності та очікування у кожного різні, але існують основні загальні для всіх критерії вибору надійного агентства нерухомості. Розглянемо кожен із них детальніше.

Вибір надійного агентства нерухомості

Термін і досвід на ринку послуг, репутація

Репутація агентства формується з відгуків клієнтів, це як сайти й профільні форуми, так і "сарафанне радіо". Ви можете орієнтуватися на досвід знайомих і родичів, також на всілякі нагороди та участь агентства або його співробітників у різних об'єднаннях і рейтингах.

Термін існування агентства на ринку не завжди гарантує високий рівень підготовки співробітників, часто молодші агентства ведуть більш гнучку політику та підлаштовуються під інтереси клієнта з великим ентузіазмом. Але у бувалих гравців ринку може бути більше досвіду та відповідно стресостійкості до різних ситуацій, які можуть виникати в роботі.

Професіоналізм співробітників

Цей критерій можна оцінити тільки в процесі роботи, але в будь-якому випадку ви можете запросити портфоліо агента та довіритися внутрішньої інтуїції при виборі ріелтора, який буде працювати безпосередньо з вашим запитом.

Вартість послуг агентства

Зазвичай комісія за агентські послуги становить від 4 до 7% від суми угоди, тому інші діапазони цін повинні вас насторожити (при занижених%) або викликати додаткову цікавість до розшифровки витрат агентства (якщо заявлена вартість послуг вище ринкової).

Безпека проведення операції

Тут йде мова про юридичний супровід угоди, також про доведення угоди до кінця - коли за вами не залишається необхідність доводити до логічного кінця дії з виселення / заселення в об'єкт нерухомості, до оформлення документів самостійно, без допомоги фахівця, який з вами співпрацював.

База об'єктів

Надійне агентство нерухомості «Вісон» https://vison.com.ua/ несе відповідальність за ті об'єкти, які представлені у нього на сайті, їх реальну ринкову вартість, технічний стан, правильність донесення інформації до споживача. Актуальність, повнота цих даних свідчить про надійність агентства.

Також непрямими критеріями надійності агентства «Вісон» можна вважати: витрати на рекламу (що можна оцінити за тим, як часто агентство потрапляє в поле нашої уваги - білборди, зовнішня реклама, реклама в соціальних мережах). А також досвід роботи з новобудовами на вторинному ринку, роботи з елітним житлом (є ризиковим і дорогим в обслуговуванні з точки зору агентства, так як вимагає додаткової підготовки персоналу та інших підходів у роботі, на відміну від середнього цінового сегмента ринку).