Лідер Клаусури «Манагуа» вже забезпечив собі вихід до півфіналу плей-оф, тому сьогодні може дозволити собі провести ротацію складу проти гостей із «Халапи», яким бажано за два тури поборотися за очки, щоб не пролетіти повз чвертьфінали. Гадаємо, сьогодні обидві команди зіграють результативно. Граємо ординар із коефіцієнтом 2.21.

За два тури до кінця регулярного чемпіонату «Манагуа» вже гарантувала собі місце в півфіналі і випереджає основних конкурентів із «Реал Естелі» на 5 очок. Всі футболісти вже думками в плей-оф, тому в останніх матчах команда цілком може зіграти не основним складом. Клуб має приємну серію з десяти поєдинків без поразок і намагатиметься її продовжити. Головна мета «Синіх левів» звичайно ж взяти титул. Але сьогодні вони реально можуть дозволити собі навіть експерименти як по складу, так і по тактичним задумам тренера.

Що стосується «Халапи», то команда зі столиці поки може бути повністю задоволена цим сезоном, адже муніципальний колектив з великою часткою ймовірності зіграє в плей-оф. На даний момент «Халапа» випереджає команду з сьомої сходинки «Чінандегу» на п’ять очок та на три бали шостий «Ювентус Манагуа». До речі, «Халапа» вже давно могла собі гарантувати собі місце в плей-оф, але набрала всього очко в трьох останніх поєдинках. Команда грає з яскравим акцентом на оборону, тому і пропустила всього 13 голів в 16 іграх. Правда дуже мало клуб забиває, всього 15 голів, це найгірший результат серед клубів першої сімки. Все ж, навіть не зважаючи на дані показники сьогодні проти лідера гості точно спробують зіграти максимально вдало саме у нападі, враховуючи його розслабленість в турнірному плані.

Отже, мені здається, що сьогодні буде «верховий» футбол. По-перше, «Манагуа» шість домашніх матчів у ряд грає на «ТБ 2» та із «обміном голами». По-друге, фаворит на 99% проведе ротацію складу, щоб надати відпочинок своїм лідерам перед стартом плей-оф. По-третє, «Халапа» має забивати мінімум гол, щоб зачепитися проти лідера першості за важливі очки, бодай мирову, адже ризикує втратити своє місце у заповітній шістці. Ну і по-четверте, гості вийдуть основою – це їх шанс засмутити резерв «Синіх левів» у їх лігві. Пропоную перевірити ставку «обидві заб’ють і ТБ 2.5» за коефіцієнт 2.21 на Mostbet.