Ах, літо, літо, літо - підкрався непомітно! Життя мчить дуже стрімко і за всією цією метушнею ми не помітили, як літо повноправно зайняло свої позиції. Пляжний сезон відкрито. А як же вийти на пляж без ультрамодного купальника? Давайте розберемося, як підкорити весь пляж своїм бездоганним смаком і не виглядати сорокой напнути на себе незрозуміло що!

   Злиті купальники вже не перший рік знаходяться в топі пляжного одягу. Причому вони можуть бути найрізноманітнішими. Тут сміливо можна вибирати як повністю однотонний купальник, або з модними написами, купальники з рослинним і квітковим принтом, купальники на одне плече, з повністю відкритими плечима і навіть з довгими рукавами.

   Найоригінальнішими злитими купальниками в цьому сезоні стануть декоровані спідницею, басків чи воланами, а також виконані з використанням різноманітних оборочок, вставок з ажурі і сітки у вигляді елементів декору.

   Ще одним трендом стали купальники з завищеною талією, які були так популярні в 60-х - 70-х роках минулого століття. Це безсумнівно дуже стильно і привабливо, проте у даній моделі є свої підводні камені. Вибір на такий купальник повинен лягти тільки при наявності чітко окресленої лінії талії, а також відсутності «вушок» на боках, інакше це буде виглядати досить безглуздо. Крім того, якщо ви маєте прямокутну фігуру, вам теж слід уникати таких купальників, які будуть привертати увагу на відсутність талії. В даному випадку краще вибирати бікіні з заниженою талією.

   Однак дівчата, у яких немає явних причин не носити купальники такого фасону, можуть розгулятися в виборі даного купального костюма. У плавках можливо особливої ​​різниці у даній моделі немає, за винятком різноманітних елементів декору, але ось з верхом можна поекспериментувати. Тут може бути ліф в спортивному стилі, закритий ліф на широких або вузьких бретелях, ліф бандо, бюст'є, з пушап, на кісточках і ін. Загалом можна підібрати варіант для будь-якої грудей і на будь-який смак.

   Найстильніші і сміливі дівчата в цьому сезоні зможуть блищати в променях сонця, так як всі подіуми диктують моду в срібному і золотому виконанні. Це просто бомба пляжної моди. Такі колірні рішення точно не залишаться непоміченими, плюс до всього купальники в таких сяючих кольорах здорово підкреслюють загар.

   Ще одним ультрамодним рішенням буде купальник, в стилі «рятувальників Малібу», тобто купальники, які мають високі вирізи в районі стегон. Це однозначно виграшне рішення, так як ноги в даному вбранні будуть візуально виглядати набагато довше, а довгі ноги, як відомо, завжди в тренді.

   Крім усього іншого в цьому сезоні законодавці моди вирішили не тільки залишити, але і піднести на самий пік всілякі рюші і волани. Поза сумнівом купальники декоровані рюшами виглядають дуже жіночно. Плюс даною моделлю можна трохи підкоригувати свої форми, і за допомогою рюші додати обсягу там, де його не вистачає.

   Hand made в даний час сам по собі став трендом, а речі зроблені своїми руками цінуються дуже високо. Це торкнулося моди і на купальники. У сезоні 2020 року модними є в'язані купальники найрізноманітніших фасонів. Це може бути бікіні, монокіні або танкіні. У будь-якому варіанті це буде виглядати дуже стильно.

   Ну, і звичайно ж, бікіні. Цей фасон купальників уже дуже багато років не виходить з моди. Цього літа ви будете виграшно виглядатиме в бікіні з тропічним принтом, рослинним і квітковим орнаментом. Також не поступаються своїми позиціями ліфи без бретелей, бандо, ліфи з воланами і абстрактними принтами. Всі також можна поєднувати бікіні однотонного забарвлення і смугастим верхом, причому тенденції цього сезону допускають найрізноманітніші фасони верху.

   Ось основні тенденції купальників цього сезону. А найголовнішим трендом будь-якого сезону завжди буде наявність смаку і стилю. Не бійтеся експериментувати і у вас все вийде!

 

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Amarea.ua