Англійська мова вважається однією з найлегших для вивчення мов. З цієї причини варто, щоб дитина почала її вивчати з раннього віку і оволоділа не лише повним спектром свого словника, але і правильною вимовою.

Нетрадиційні методи навчання гарантують швидкий розвиток

Для більшості дітей (особливо підлітків) навчання може бути пов’язане з одноманітністю та неприємним обов'язком. Щоденні повторювані схеми не надто стимулюють творчість і призводять до більш швидкого падіння енергії. Вивчення англійської мови для дітей та молоді, що проводиться онлайн платформою https://naurok.ua/course/english, спонукає до вивчення самої мови та порушення власних кордонів. Методи викладання, різноманітні співочі чи художні та мультимедійні проекти, стимулюють уяву учня, завдяки чому він краще засвоює знання.

Англійська мова - це інвестиція у майбутнє дитини

Спочатку діти, які вивчають англійську мову через гру, зберігають у своїх спогадах великі обсяги знань, які вони зможуть розкрити при необхідності. Крім того, це зміцнює довготривалу пам’ять і навчає відповідальності, яка буде незамінна при вивченні інших предметів у державній школі, коли знання стане простішим для закріплення, а дитина розвиває вміння організовувати час, необхідний для навчання.

Підліток, який вільно володіє англійською мовою, складе іспит та зможе вступити до університету своєї мрії. Майже неоціненними перевагами досконалих навичок володіння мовою є:

  • великий шанс знайти роботу в міжнародному середовищі,
  • розвинути свою професійну кар’єру.

Побудова впевненості та віри у власні здібності

Дитина, яка вивчає англійську мову на naurok.ua, швидше здобуде впевненість, тому через кілька років вона не буде почуватися незручно навіть під час розмови з англомовною людиною. Тривале та ефективне навчання розвиває природні закономірності у дітей, що не мають бар'єрів у спілкуванні. Це пов’язано з великою кількістю словникового запасу та розвитком певних автоматизмів, що дозволяють вільно спілкуватися. Швидкому навчанню та зміцненню віри у власні навички сприяють також заняття, що проходять у групі людей з дуже схожими мовними навичками.

Готовність до вивчення інших іноземних мов

Англійська мова може стати причиною бажання вивчити більше мов. Дитина, яка вже дуже добре розмовляє англійською мовою, зможе впізнати деякі схожість у словах, які вимовляють інші іноземці, що може стати великим стимулом для вивчення більшої кількості мов і, отже, подальшого розвитку. З іншого боку, вільне знання декількох іноземних мов означає, що в майбутньому не буде великих перешкод для дітей.