Сьогодні батьки школярів розмірковують не тільки над купівлею портфелів і зошитів, а й над пошуком відповідних пристроїв для читання електронних книг, розширення кругозору та швидкого пошуку інформації. Смартфони занадто маленькі, а ноутбуки — масивні. Ідеальним рішенням стануть планшети. Це мобільні пристрої, які здатний виконувати всі ті ж завдання, що і повноцінний настільний комп’ютер. Але при цьому вони більш компактні та мають зручний сенсорний екран. 

Експерти інтернет-магазину Київстар, який має дуже привабливі ціни на планшети від відомих виробників, розповіли як вибрати цей гаджет для школяра та на які особливості звернути увагу.

Розмір і вага

 

Експерти радять купувати планшети в міцному корпусі. Або ж його потрібно додатково захистити чохлом та склом. Планшет повинен бути легким і компактним. Оптимальна вага не більше 800 грам, а розмір — до 10 дюймів. 

Екран і батарея

У школі очі дитини постійно піддаються високому навантаженню. Дітям доводиться постійно змінювати фокус погляду з дошки на вчителя, з книги в зошит, тому екран планшету повинен бути якісним та мати захист зору. 

Купуючи планшет для школяра обирайте моделі з IPS-екранами, що мають дозвіл від HD та вище, оскільки очі малечі добре помічають окремі пікселі в матриці і від цього швидше втомлюються.

Від ємності акумулятора залежить тривалість автономної роботи девайсу. Тому звертайте увагу на моделі з батареєю від 4000 мАг. Цього об’єму буде достатньо для активного використання до трьох годин. 

Продуктивність і пам'ять

Один з найважливіших елементів планшета є процесор і пам'ять. Від потужності процесора залежить швидкість роботи пристрою, тому консультанти Київстар радять обирати моделі з мінімум чотирьохядерним процесором.

Об'єм оперативної пам'яті також безпосередньо впливає на швидкість роботи девайсу, тому чим більше в планшеті буде оперативної пам'яті, тим краще. На сьогоднішній день більшість сучасних планшетів оснащені 1 або 2 гігабайтами оперативної пам'яті. Це мінімум, на який слід орієнтуватися.

Якщо говорити про внутрішню пам'ять, тут діє те ж правило, що і для оперативної — чим більше, тим краще. Оптимальним варіантом для школяра будуть планшети з 16 Гб постійної пам'яті. Також бажано, щоб гаджет підтримував розширення пам'яті за допомогою карт MicroSD.

Інтернет

Всі сучасні планшети підтримують Wi-Fi, проте в багатьох школах досі немає бездротової мережі, тому бажано обирати планшет з підтримкою 3G і 4G. Планшети з LTE також мають вбудований GPS, що дасть змогу за допомогою спеціального додатку отримувати відомості про місцезнаходження дитини.

Отже, обираючи планшет для навчання зверніть увагу на середнього розміру пристрої з якісним екраном, ємним акумулятором, потужним процесором і достатньою кількістю пам'яті. Підібрати планшети за заданими параметрами можна за посиланням на сайті shop.kyivstar.ua. Там є декілька важливих фільтрів та відгуки покупців. Вдалих покупок!