Зовнішньоекономічна діяльність приваблює багатьох українців, адже це унікальна можливість збудувати ефективний бізнес та забезпечити своїх громадян якісними товарами з закордону.  На жаль, деякі іноземні партнери не виконують своїх зобов’язань, які прописані у договорі. Це негативно впливає на прибуток українських фірм та створює ймовірність санкцій з боку держави. МКАС при ТПП України розглядає всі суперечки та виносить рішення, яке є остаточними та обов’язковими до виконання, тому дуже важливою задачею при урегулюванні спорів компетентне представництво в МКАС при ТПП України інтересів постраждалої сторони.

Якщо ви прагнете вести зовнішньоекономічну діяльність та не наражати себе до ризиків, радимо вам звернутись до компанії Delta International Services, яка пропонує комплексні послуги із супроводу зовнішньоекономічної діяльності. Компанія пропонує вам послуги митного брокера, послуги по оцінці майна та майнових прав, допомогу при трансферному ціноутворенні та повну юридичну підтримку у всіх суперечних моментах.

Delta International Services- це компанія яка має багаторічний досвід та багато завершених справ у користь своїх замовників. Якщо ви зіткнулись з недобросовісним іноземним партнером, який не виконує обов’язки, прописані у договорі співпраці, радимо вам не зволікати та звернутись до компетентних представників компанії Delta International Services, які допоможуть вам вирішити сформовану суперечку у вашу користь.

Чим вам можуть допомогти представники Delta International Services?

Компетентні фахівці допоможуть вам провести аналіз перспективи звернення до МКАС при ТПП України, підготувати та подати позов та сплатити всі платежі при зверненні до Міжнародного комерційного арбітражного суду. Досвідні юристи представлять ваші інтереси у суді, отримають рішення та здійснять юридичний супровід щодо виконання рішення МКАС при ТПП України.

Які документи слід підготувати для звернення до Delta International Services?

Щоб компанія Delta International Services представляла ваші інтереси у суді, вам слід надати всі документі, які підтверджують право вимоги. Це контракти, підписані з іноземним партнером специфікації, вантажні митні декларації, платіжні поручення, квитанції та інше. Також вам слід передати до фахівців свою виписку з реєстру юридичних осіб та підписати довіреність.

У вас виникли запитання? Звертайтесь до компанії Delta International Services за телефонним номером 38-050-368-37-32.