Плануєте встановити у своєму помешканні сучасні металопластикові віконні блоки? «Лінія Вікон» - саме та компанія, послугами якої вам необхідно скористатись. Вона має власні сучасні виробничі потужності, де вже протягом 14 років виготовляються високоякісні вікна пластикові, ціна яких є однією з найнижчих на вітчизняному ринку. Всі без винятку вироби відрізняються надійністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом, а асортимент готових конструкцій – це моделі різних цінових категорій: від економ-варіантів до сегмента преміум та люкс. Підібрати оптимальну модифікацію завжди можна на сайті "Лінія Вікон"

«Лінія Вікон» - вигідна і приємна співпраця!

Вікна пластикові - вигідна ціна

Продукція компанії має неабиякий попит серед споживачів. І поясненням тому є низка причин:

  • Вартість – демократична цінова політика, актуальні акції, знижки, програми лояльності;

  • Асортимент – стандартні та нестандартні моделі різних розмірів, конфігурацій, кольорів і відтінків, із терміном експлуатації від 70 років;

  • Монтаж – оперативне встановлення готових конструкцій висококваліфікованими монтажниками;

  • Комплектувальні компоненти – профільні системи, склопакети, фурнітура відомих європейських брендів;

  • Замір – безкоштовний виїзд спеціаліста з замірів на об’єкт замовника;

  • Гарантія – офіційна гарантія на всі вироби та послуги;

  • Компанія-виробник – усі віконні та дверні блоки виготовляються на власному сучасному виробництві.

«Лінія Вікон» - комфорт в кожній оселі сьогодні і в майбутньому!

Вже не перший рік досвідчені фахівці компанії дарують світло і тепло в помешкання українців завдяки якісним вікнам. Кожен охочий може придбати як готову конструкцію (попередньо підібравши оптимальний варіант в онлайн-каталозі), так і замовити виготовлення нестандартного вікна за індивідуальним проєктом. Зробити замовлення можна в онлайн-режимі на сайті компанії або зателефонувавши за номером контактного телефону.

Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо правильного вибору віконних блоків, кваліфіковані консультанти готові надати вам безкоштовну інформаційну підтримку, виконати точний розрахунок вартості всіх необхідних послуг.

Розрахувати приблизну суму витрат ви можете самостійно, скориставшись сервісом віконного калькулятора.

Ви ще не визначилися з фірмою-підрядником? «Лінія Вікон» чекає на вас вже сьогодні, і можете бути впевнені, справжні професіонали ніколи не підведуть!