Краса української вишиванки приворожує не тільки жінок, але й чоловіків. Скільки всіляких моделей можна зустріти на сторінках інтернет магазинів. Приваблюють особливим колоритом жіночі моделі. Сьогодні вишите плаття купити у Львові зможе кожна дівчина або жінка, яка сприймає етнічний стиль як нетривіальну, водночас вишукану модель, яка підкреслює традиції українського народу. Вишиванки пасують всім, треба лише правильно їх підібрати.

Гардероб українця сьогодні не обходиться без такої патріотичної речі як вишиванка. Сьогодні вишиванки чоловічі сучасні можна придбати не виходячи із домівки. Вони підкреслюють урочистість, сучасність та життєвий принцип чоловіка. Інтернет крамничка дозволяє придбати речі, які відповідають вимогам розміру та моделі.

Українська душа вишитої сукні

Вишита сукня, це вбрання, яке повністю самодостатнє. Воно все як прикраса. Образ може бути повністю довершеним, якщо його доповнити лише стильним взуттям. Така краса в українському образу підійде не лише для урочистого виходу, але і для виходу на роботу, на прогулянку, для ділових зустрічей. До уваги красунь існує безліч моделей, які приваблять їх увагу, а це моделі вишитих суконь:

- приталених в класичному стилі;

- вільного крою;

- з різною довжиною рукава;

- різноманітного візерунку і барв.

Моделі приталені в класичному стилі є універсальним варіантом для всіх свят і виходу до офісу. Кожна леді має біти елегантною і з такою сукнею в неї це вийде. Іноді тільки треба звертати увагу на орнамент и його мотиви, вони повинні відповідати дрес-коду події.

Сукні вільного крою дуже популярні у молодичок різної статі і фігури. Такі моделі скривають недоліки фігури і роблять володарку сукні неповторною і чарівною.

Моделі вишиванок як жіночі, так і чоловічі можуть мати різноманітну довжину. Жіночі сукні з довгим рукавом можна красиво прикрасити вишивкою, наразі така модель стане ідеальною для різних урочистостей. Вишивка на сукні може бути самою різноманітною, але навіть якщо це буде простий візерунок і крій, воно може стати найкращім вбранням.

Довжина жіночої сукні також мають іноді значення, але якщо це буде сукня довга, то ефект буде дуже цікавий. Ошатні довгі сукні з довгим рукавом і розкішною вишивкою на них, виглядають розкішно, жіночно і святково. Такі моделі підійдуть для святкових урочистостей. Сукенки середньої довжини можна одягнути на будь-яку подію.

Сучасні моделі вишиванок

На сторінках інтернет – магазинів сучасні моделі є дуже яскравими і гармонійними. Вони цікавлять пишними рукавами, додаються поясом. Традиційні орнаменти виглядають особливо і підкреслюють національну приналежність людини.

Не менш цікавими виявляються моделі короткіх суконь. Їх можна з превеликим задоволенням одягти на прогулянку або побачення.

Сьогодні до любої урочистості можна придбати сукню не виходячи із дому. Моделі плаття або сорочки, прикрашені яскравим геометричнім візерунком або букетом квітів примусять битися серця протилежної статі найбільш частіше.