Просування в соціальних мережах – це не просто створення бізнес-сторінок і публікація рекламних постів. Це величезна систематизована робота, що здатна розвинути ваш бренд, залучити нових клієнтів і допомогти зайняти провідні позиції серед конкурентів. А яка компанія відмовиться від цього?

СММ і маркетинг

Щоб зрозуміти суть такої штуки, як СММ, потрібно звернутися до поняття маркетингу.

Маркетинг – це ваше спілкування з зовнішнім світом та представлення продукту в кращому вигляді з метою отримати гарний прибуток. У цій сфері виокремлюють безліч каналів, і одним із них є маркетинг у соціальних мережах, тобто СММ.

Просування продукту в соціальних мережах стало настільки звичною справою, що більшість соцмереж постійно впроваджують нові інструменти для реклами і полегшують роботу з розкрутки сторінки. Наприклад, сьогодні, щоб відкрити магазин, підприємці  йдуть шукати не приміщення для оренди, а оптимальний майданчик для бізнесу в Інтернеті.

Завдяки таким гігантам, як Facebook, Instagram, YouTube або ВКонтакте ми можемо знайти і придбати що завгодно, не виходячи з дому. Просування стартапів, хобі та розвиток бренду особистості стали здійснюватися набагато простіше.

Тому, щоб зробити свою компанію більш упізнаваною та  не схожою на інші, необхідно користуватися тільки кращими інструментами СММ. Найефективнішими способами є якісний контент-план, таргетована реклама, банери і, звичайно, правильний підхід до спілкування з клієнтами.

Як вижити в соціальних мережах?

Будь-який бізнес складається з докладного і логічно обґрунтованого плану, який розрахований на ту чи іншу мету. З чого почати просування і як правильно користуватися СММ-методами?

1. Визначте, яка цільова аудиторія вас цікавить (вік, захоплення, місце проживання тощо), які соцмережі хочете просувати й якого результату плануєте досягти. Зверніть увагу на бізнес-сторінки своїх конкурентів та зробіть для себе висновки: як робити потрібно, а як – ні.

2. Далі переходимо до створення акаунтів та їх презентабельного оформлення. У кожній соціальній мережі існують свої нюанси. Наприклад, в Instagram важливо звернути увагу на фірмовий стиль сторінки: головне фото, іконки для Stories та публікації повинні мати гармонійний і стильний вигляд.

3. Наступний крок – створення контент-плану. Найкраще передчасно піклуватися про публікації, щоб не сидіти в останній момент без ідей в голові. В контент-плані потрібно чергувати різні види інформації, починаючи з продавальної та закінчуючи розважальною.

4. Далі – залучення підписників. Людям необхідно запропонувати сторінку і зацікавити вашими послугами, а в цьому допоможе тільки таргетинг. Завдяки такій рекламі ви знайдете цільову аудиторію, але як зберегти довіру й активність підписників – це справа якісного контент-плану та комунікації.

Переваги СММ-стратегії

Просування компанії в соціальних мережах допоможе вам не тільки отримати нових клієнтів, а й узагальнити портрет цільової аудиторії: які категорії людей підписуються частіше, які теми цікавлять підписників більше.

За правильного ведення сторінок ви отримуєте шанс стати лідером в тій чи іншій сфері діяльності. До того ж, якщо ваші конкуренти ще не користуються СММ, ви стаєте на щабель вище і отримуєте тих клієнтів, які шукають ваші послуги саме в соцмережах.

Крім цього, за активної СММ-роботи ви паралельно починаєте просування сайту в соціальних мережах. Зацікавлена ​​аудиторія обов'язково перейде на сайт, зможе ознайомитися більш детально з вашими товарами / послугами та оформити замовлення онлайн.

Наша команда «DarLid» допоможе створити позитивний імідж вашої компанії та поліпшити продажі через соціальні мережі. У нас ви можете замовити як повний пакет просування на декількох майданчиках, так і окремі послуги зі створення контенту, фірмового стилю або рекламної кампанії. З огляду на всі побажання та особливості співпраці, ми прорахуємо пакет послуг, який вас цікавить.

Звернувшись до наших кваліфікованих фахівців, ви пересвідчитеся: SMM – це те, чого ви потребували. Для додаткової консультації ви можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті darlidsmm.com