Захист навколишнього середовища – одне з найголовніших завдань для сучасної людини. Один із найпростіших і найдоступніших кожному шляхів – роздільний збір сміття. Це може робити кожен з нас і зараз вже багато хто намагається відповідально ставитись до цього питання. Проте не завжди ми можемо знайти контейнери, призначені для роздільного збору сміття. Вони надають змогу швидко і ефективно переробляти великі обсяги сміття, якого в Україні дуже багато. Незважаючи на те, що з 2018 року працює закон про сортування відходів, на справі він практично не виконується. Однією з причин є недостатньо велика кількість відповідних сміттєвих контейнерів.

Власники ОСББ, підприємств, магазинів тощо, які підтримують політику захисту навколишнього середовища, можуть придбати контейнери для роздільного збору сміття на сайті «КОМПРЕД». Великий вибір за конструкцією, обємом, доступні ціни и зручна доставка – все це ви можете отримати, зробивши замовлення на сайті KOMPRED.

Контейнери для роздільного збору сміття: види, великий вибір

Підприємство «КОМПРЕД» пропонує великий вибір контейнерів та урн для сміття. Ви можете обрати смітник для:

  • офісу;

  • вулиці;

  • великих підприємств.

Відповідно до потреби, замовляйте невеликі урни об’ємом на 54 літри, середні – на 100 або 200 літрів, або великі – на 400 літрів.

В каталозі ви знайдете контейнери різного типу та конструкції:

  1. Цільні. Контейнери уявляють собою металеву конструкцію виготовлену з профільної труби, яка з трьох боків закрита кожухом, а зверху накрита сталевою кришкою з полімерним покриттям. Тобто він повністю захищений від потрапляння атмосферних осадків. Всередині установлені чотири сталевих ящики, які з зовнішнього боку вкриті полімерною плівкою різних кольорів з відповідними написами «скло», «пластик», «папір», «метал». Вони легко виймаються і встановлюються.

  2. Відкриті з кришею. Контейнери уявляють собою сталеву раму і двускатную округлу кришу. В раму встановлюються чотири контейнери з оцинкованої сталі з різнокольоровим полімерним покриттям. Кожен з них має ручку. Такі контейнери мають ніжки, що знімаються. Це дозволяє змінювати висоту конструкції.

  3. Урни для роздільного збору сміття. Уявляють собою три різнокольорові урни, закріплені на одній основі. Вони зручні в обслуговуванні і призначені для багатьох років використання. Вони можуть мати круглу форму чи трапеції, мати навіс чи бути без нього.

Встановлення контейнерів для роздільного збору сміття – правильний, відповідальний вчинок, який стане ще одним кроком до кращого майбутнього.

«КОМПРЕД» пропонує продукцію власного виробництва, тож вартість продукції нижче при високій якості. «КОМПРЕД» завжди йде назустріч своїм клієнтам і готовий надати приємні знижки. Зробимо місто і країну чистішими!

Детальніше про товари та послуги компанії Компред можна ознайомитись на сайті www.kompred.com.ua