Картинки по запросу Як вирощувати троянди?

Для того, щоб троянда радувала вас рясним цвітінням, ще до посадки потрібно дізнатися, як правильно садити саджанець. Від посадки буде залежати подальший розвиток рослини. Пам'ятайте, що для посадки в саду підходять одні сорти, а для теплиць і вдома - інші.

Ефектно виглядають троянди в одиночних і групових посадках. Розарії можна створювати в садах, парках, біля свого приватного будинку, ресторану або готелю і навіть виростити в контейнерах. Плетисті сорти зможуть прикрасити парадних вхід, арки, альтанки. Можна поєднувати кущі троянд з іншими квітами, кущами і декоративними рослинами. Придбайте для своєї клумби садові квіти в Свiт Рослин.

Купити саджанці троянд сьогодні не складно, адже багато садових центрах пропонують широкий асортимент різновидів і сортів. Найпопулярніші різновиди: чайно-гібридні троянди, поліантові троянди, троянди Флорибунда, Грандифлора, троянди Девіда Остіна, плетисті троянди, мініатюрні або карликові сорти, почвопокривні види, ремонтантні сорти і штамбові форми.

Як вибрати саджанець троянди?

Вибрати їх нескладно, але робити це потрібно ретельно. Точно дізнайтеся, який сорт перед Вами. Підходить для вирощування в саду або тільки для вирощування в теплиці. Вік саджанця має бути до трьох років. Якщо Ви купуєте саджанець з голим корінням, то обов'язково продезінфікуйте його. Уважно огляньте рослину з усіх боків, нирки повинні бути в стані спокою, на стеблі не повинно бути плям, коріння повинні бути розвинені. Якщо хочете отримати красиві квіти, саджанці повинен бути неушкодженим і здоровим.

Де купити саджанці троянд?

Початківці садівники часто купують саджанці з рук, думаючи таким чином заощадити. Такий підхід неправильний, адже Ви не можете бути впевнені в якості саджанця. Ще одна проблема - це не той сорт, адже Вам можуть продати високий саджанець замість мініатюрной квітки, саджанець для теплиці, а не для відкритого грунту. Потрібно брати саджанці в садових центрах як Свiт Рослин, адже там працюють справжні професіонали. Потрібно не тільки купити саджанець, але і з'ясувати, як зберігати саджанці троянди.

Як зберегти саджанці троянди?

Краще всього купити саджанець у квітні, тоді зберігати його Вам потрібно буде недовго. Поставте його на балконі у відро з водою, а після цього прикопайте саджанець, таким чином можна зберігати рослина до 14 днів. Довгі коріння краще обрізати і обробити товченим вугіллям. Приміщення для зберігання повинно бути прохолодним і бажано в легкій півтіні.

Коли краще висаджувати саджанці троянд?

Садити саджанці можна навесні, а також восени, однозначної відповіді на це питання немає.  Багато садівники воліють висаджувати саджанці у вересні-жовтні.  Часу до холодів ще багато, коріння встигнуть прижитися і загартуватися.  Зимостійкі сорти прекрасно переносять осінню посадку, але тендітні і ніжні краще садити навесні.  Кращий період - після 20 квітня і до 20 травня.  Саджанці з контейнера можна пересадити у відкритий грунт навіть влітку.