Замовити жалюзі в Черкасах дуже просто та легко, адже крамниця «Jaluzi Service» розповсюджує свою діяльність на всю територію України. Ця компанія характеризується великим досвідом роботи на ринку (більше 18-ти років), клієнтоорієнтованістю (понад 20 тисяч задоволених клієнтів, серед яких є провідні українські компанії: ПриватБанк, Укрзалізниця, 1+1, Google Україна, Національна філармонія України тощо), високоякісними матеріалами (продукція відповідає нормам ДСТУ), відкритість (на сайті можна прочитати всі відгуки покупців) тощо. Також «Jaluzi Service» – це широкий асортимент продукції, що буде виготовлена на замовлення, враховуючи всі ваші особливості. Основні види жалюзі:

  • горизонтальні;

  • вертикальні;

  • рулонні штори або тканинні ролети;

  • римські штори;

  • захисні ролети.

Горизонтальні жалюзі бувають стандартні (це найпоширеніша й найпростіша модель), Venus або Елегант (щільно прилягають до рами, розробленні спеціально для металопластикових вікон) та виконані з дерева (виглядають дорого та незвично).

Вертикальні жалюзі – це ідеальний варіант для офісу, школи, університету, лікарні та інших державних установ. Кажуть, що вони можуть створювати певний затишок та робочу атмосферу. Ламелі (відрізки полотна з яких складаються жалюзі) оброблені спеціальними речовинами, що захищають від пилу та деформацій.

Рулонні штори або тканинні ролети виготовляють з тканини, бамбуку або джуту. Вони можуть бути найрізноманітнішої фактури, кольору та навіть поєднувати в собі декілька кольорів. Цей варіант більш універсальний, що підійде як для дому, так і для нежилого приміщення. Бамбукові й джутові ролети найчастіше можна побачити в домашніх умовах або в установах, що пропонують товари зі Сходу. Адже батьківщина бамбуку знаходиться саме там.

Римські штори дещо схожі на рулонні, але головна протилежність полягає в тому, що римські штори, при піднятті, збираються складками внизу. А у тканих ролетів полотно накручується на вал зверху.

Захисні ролети встановлюються ззовні помешкання й покликанні захищати вікна, двері, вітрини магазинів тощо від злодіїв, розбишак або механічних пошкоджень.

На сайті також можна власноруч розрахувати вартість замовлення, натиснувши на кнопку «Розрахунок вартості». Достатньо ввести всі необхідні характеристики та зачекати поки робот прорахує орієнтовну ціну виробу. Компанія надає вам 12 місяців гарантії всієї продукції та післягарантійне обслуговування.