Справжнє свято – це випробування для кожного гаманця. І не лише у Черкасах. Тим більше, що грудень та січень майже переповнені різними приводами посвяткувати, що веде за собою витрати на подарунки, підготовку, розваги, застілля, тощо.

Якщо відчуваєте, що зайві витрати занадто сильно відіб'ються на бюджеті, то радимо вже підготуватися до новорічних свят і замовити нову кредитну картку – «Unex Card» від Юнекс Банку.

Чим допоможе картка

Кредитна картка – це насправді універсальний інструмент, бо її можливо використовувати і як платіжну картку, і як кредитний ресурс. Кредитний ліміт картки «Unex Card» можна використовувати скільки завгодно разів, не оформлюючи при цьому нові кредити.

Власники кредитної картки Юнекс Банку можуть розраховувати на ліміт до 100 000 грн. Ці гроші можна витратити на будь-які потреби і повертати у зручний час собі ж на картку.

Окрім того, перші 62 дні з моменту використання кредитних коштів ви не сплачуєте жодних комісій чи відсотків. Повернувши гроші на картку, ви знову можете користуватися кредитним лімітом і не сплачувати комісій ті ж 62 дні. Так формується вигідний колообіг, коли не потрібно чекати зарплати і не потрібно сплачувати скажені відсотки за кредити.

Ще Юнекс Банк повертає витрачені гроші – це кешбек на різні категорії витрат, який можна самостійно обрати на сайті. Кешбек від картки «Unex Card» становить від 3 до 25%. Зараз діють вигідні пропозиції на шопінг, ремонт і, навіть, купівлю подарунків.

До речі, кешбек нараховується не тільки на витрачені кредитні кошти, а й на власні. Потрібно лише поповнити картку «Unex Card» зручним вам способом та робити всі розрахунки з однієї картки. Більше про це розповідає новий амбасадор «Unex Card» - хлопець Сашко, що став першим користувачем картки, а тепер пише про неї у соцмережах на сторінках Юнекс Банку.

Оформити картку можна на сайті https://creditcard.unexbank.ua/, або завітавши до менеджера у представництві Юнекс Банку по вул. Остафія Дашковича,19/1 (ТЦ "Хрещатик Сіті", тел.: +38 (093) 214 27 70), (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.)