Подібно деяким іншим відкриттям в галузі медицини 20-го століття (Рентгенівським променям і пеніциліну), препарат Віагра був отриманий зовсім випадково. Сьогодні Віагра - найпоширеніший засіб, який користується величезною популярністю у сильної статі.

Як відкрили властивості ліків

У кінці 20-го століття, 1992 р в Великобританії (у маленькому містечку Пфайзерс Сендвіч) фармацевтична компанія "Пфайзер" здійснювала вивчення Цитрата Сінделафіла - синтетичного компонента з новими властивостями, які могли допомогти при лікуванні серцевих недуг.

Дослідники припускали, що дія речовини викличе посилення кровопостачання в області серця, яке допоможе знизити значення артеріального тиску. Таким чином, первісне призначення ліків но основі Силдаенафілу передбачалося як засіб від гіпертонічної хвороби.

Однак випробування винайденного препарату закінчилися повним фіаско щодо передбачуваних лікувальних дій. На постачання кров'ю міокарда і, тим більше, на значення артеріального ииску, речовина не справила ніякої дії. При цьому пацієнти чоловічої статі категорично відмовилися повертати препарат після закінчення тестування, оскільки виявили у себе різке зростання еректильні здатності.

Вчені, що проводили дослідження, взяли цей факт на озброєння і виявили, що речовина не впливає на кровопостачання в області серця, зате викликає прилив крові до малого тазу та чоловічих статевих органів (зокрема, пеніса) і здатне посилювати потенцію.

Після доробок, препарат прийняв сучасний вид і отримав сучасну назву "Віагра", а його творці (Роберт Ферчготт, Ферид Мюрада і Луїс Ігнарро) придбали світову популярність. У 1998 р закінчилися клінічні випробування препарату, після чого ліки було запущено в масове виробництво.

Віагра Софт

Поряд з дженериками препарату (аналогами оригінальної Віагри), випускаються таблетки Віагра Софт, які мають ряд додаткових переваг:

  • швидке всмоктування;
  • сумісність з алкоголем
  • сумісність з будь-якою (навіть жирною) їжею;
  • можливість повторних ерекцій;
  • ефективність навіть при сильній еректильній дисфункції;
  • тривалість дії до 5 ч. (у звичайного препарату - до 4 год.).

Віагра - засіб, який діє тільки при сексуальній стимуляції. Основне застосування препарату сьогодні - при еректильній дисфункції з метою посилення потенції.