Лікування наркозалежності в Києві

Наркотична залежність являє собою захворювання, що супроводжується патологічною потребою у вживанні хімічних допінгів, що вражають організм і психіку пацієнта, що веде до деградації особистості. «Український Центр Лікування Залежності» в Києві допоможе людям, які зіткнулися з наркоманією, відновитися фізично і психоемоційно, назавжди відмовившись від наркотиків.

Лікування наркозалежності в Києві

Детоксикація та зняття ломки

Порушення сну, апетиту, нудота, блювота, нестерпні болі, тремор, тахікардія - ось лише деякі симптоми, які супроводжують наркотичну ломку. Не дивно, що більшість пацієнтів готові на все, аби отримати чергову дозу та полегшити свій стан.

Подолати гостру абстиненцію допоможе грамотна медична допомога й детоксикація. Програма Детокс спрямована на:

 • купірування симптомів хвороби;

 • стабілізацію психоемоційного стану;

 • очищення крові від залишків наркотичних речовин, токсинів;

 • подолання хімічної залежності від штучних допінгів.

Детоксикацію проводять медикаментозними методами під наглядом досвідчених фахівців. Препарати підбираються строго індивідуально, так само як і частота крапельниць, з урахуванням присутніх у конкретного пацієнта клінічних ознак.

Допомога в психологічній реабілітації

Відомо, що наркоманія відноситься до категорії психосоматичних захворювань. Саме тому ефективне, довгострокове лікування залежності неможливо без психокорекції. Комплексна психологічна реабілітація дозволяє домагатися наступних результатів:

 • вихід з стадії заперечення;

 • формування стійких мотивацій до одужання;

 • усунення чинників, що спровокували розвиток наркотичної залежності;

 • відновлення втрачених особистісних якостей та міжособистісних зв'язків;

 • усунення психологічної залежності від хімічних речовин;

 • корекція поведінкової моделі реабілітанта;

 • формування нової системи життєвих принципів і пріоритетів.

Реабілітація в сучасному приватному наркологічному центрі проводиться за програмою «12 кроків» у комбінації з елементами гештальт, арт- і працетерапії. Хороший результат дають сеанси сімейного системного психоаналізу, оскільки саме від відносин із близькими людьми, атмосфери, що панує будинку, багато в чому залежать результативність лікування і тривалість ремісії.

Соціальна адаптація колишніх наркозалежних

Людина, що пройшла лікування наркоманії та повернулася з клініки, все ще залишається психоемоційно нестабільним, схильним до різних спокус. Саме на цьому етапі ймовірність рецидиву найбільш висока. Однак уникнути зриву дозволяє грамотна постреабілітаційна програма.

Київська філія «Українського Центру Лікування Залежності» забезпечує своїм випускникам терапевтичний супровід, допомагає вирішити питання, пов'язані з утворенням, зміною професії, працевлаштуванням. Наркоманія - хвороба важка, але виліковна, якщо, звичайно ж, довірити життя свого близької людини професіоналам.

Лікування алкоголізму або наркотичної залежності в спеціалізованому приватному центрі являє собою послідовну програму, вся інформація є на сайті https://narkologicheskiy-centr.com .