Стрімкий розвиток українського туризму не обійшов увагою і Чернівці. Старовинне, затишне та гостинне місто щорічно приймає сотні гостей. І тоді як іноземці переважно обирають готельні номери, украхнські ж туристи більше шанують подобову оренду квартир. Домашній затишок, більша площа користування за ті ж гроші та комфортніше проживання. Ці параметри саме і приваблюють орендаторів.

 

У Черкасах квартири у центральних районів здаються по ціні в середньому 600 гривень. Хоча можна знайти і дешевші варіанти, від 350 гривень.

 

Якщо перейти до статистики, яка може допомогти орендодавцям зрозуміти попит та вирішити, наскільки багато гостей можна очікувати щорічно.

 

Орендодавці, які надають послуги подобового проживання, у своїй більшості працюють самостійно. Загальноукраїнська практика працює одночасно в обидві сторони - орендатори та орендодавці більше довіряють прямим домовленностям, а не агентствам.

В середньому на інтернет-платформах розміщуються більше 100 черкаських квартир.

 

Подобовими квартирами міста Черкаси цікавляться більше в літній період. Так місячная кількість переглядів черкаського каталогу складає 6 920, а влітку перелік черкаських квартир переглядають в середньому аж 7 514 разів. Тому, зрозуміло, що можна навіть трохи підвищувати ціну за квартиру у літній період, відносно вищий туристичний сезон.

За день одну черкаську квартиру переглядають до 24 разів. Більш детально до оголошення підходять до 3 разів, тобто переглядають номер телефону орендодавця.

 

Черкаси - невеличке місто, тому незалежно від району, усі квартири користуються однаковим попитом. Туристи знають, що дістатися до будь-якої пам'ятки можна за лічені хвилини, а отже знімають квартиру за найбільш приємною ціною. А от орендодавці здебільшого здають квартири у двох районах - в центрі та біля залізничного вокзалу.

 

Зрозуміло, за статистикою, як і для місцевих жителів, так і для туристів, найцікавішим є центральний район. Розвинена інфраструктура, велика кількість закладів громадського харчування, розважальних місцин та зручна транспортна розв'язка. Це і приваблює гостей міста. Але за доступною ціною можна вигідно здати на кілька днів житло навіть у віддалених районах.

Розміщуючи в інтернеті оголошення “здам квартиру подобово”, варто ознайомитися із тенденціями ринку. Проаналізувати ціни конкурентів, переглянути календарі бронювання інших орендодавців, щоб зрозуміти, у які дні місто найпопулярніше. Та бути гостинним, незважаючи ні на що, працьовитим та гостинним.