Композитна металочерепиця - відмінний матеріал для покрівлі, він давно завоював ринок, і багато будівельних фірм пропонують саме цей матеріал для покриття покрівлі. Серед плюсів виділяють стійкість до впливу будь-яких погодних умов, відмінно переносить ультрафіолет.

Особливі моменти композитної черепиці

У даного матеріалу привабливий зовнішній вигляд, він підходить під будь-який архітектурний стиль, вам не варто турбуватися про те, що матеріал не ляже на вашу дах, якщо у неї незвичайна форма, ви завжди зможете підібрати підходящий варіант завдяки широкій колірній гамі. Кожен обов'язково зможе вибрати матеріал, який буде підходити під загальний дизайн вашого будинку. На матеріал дається гарантія 50 років, однак більш тривале застосування черепиці залежить від регіону, але пів століття гарантії дає кожен виробник, незалежно від типу матеріалу.

Також даний матеріал забезпечує відсутність лавиноподібного сходу снігу, завдяки особливому грануляту черепиця затримує сніг. Вона забезпечує звукоізоляцію, можете не боятися шуму дощу і граду, що може бути добре чутно, якщо ви застосуєте металочерепицю. Матеріал економічний, гарантує невисокий відсоток відходів при монтажі, також завдяки тому, що він компактний, його легко перевозити, він не вимагає особливих витрат на транспортування і зберігання.

Плюси і нюанси композитної черепиці

Завдяки тому, що монтаж відбувається внахлест, забезпечується повна герметичність, волога ніколи не проникне під дах. Матеріал багатошаровий, але основу становить лист стали, товщина якого на 0,4-0,6 сантиметрів, цей матеріал доповнюється різними покриттями. Перш за все, алюмоцинк, епоксидна грунтовка, гранулят, натуральний поліестер і інші матеріали. Всі матеріали екологічно чисті, пройшли перевірку і сприяють якості та надійності матеріалу, також не шкодять навколишньому середовищу і здоров'ю людей, що проживають в будинку.

Асортимент різноманітний у кожного виробника, завдяки тому, що застосовується спеціальна кам'яна крихта і пісок. Це допомагає домогтися особливої ​​шорсткою фактури, яка не тільки служить прикрасою, але і захищає від механічного впливу, а також допомагає створювати різноманітні відтінки. Кожен вибере відтінок, який ідеально підходить для загального дизайну його ділянки, будинки, даний матеріал має тривалий термін експлуатації, він надійний, привабливий, і монтується на даху з будь-якою цікавою геометричною формою.