З моменту першої своєї появи в далекому вже 1982-му кросівки Nike Air Force були в усі часи в числі одних з найбільш затребуваних серій кросівок, які коли-небудь виходили під брендом Nike. Випускається сьогодні ця серія в трьох основних модифікаціях, які представлені високими, середніми і низькими моделями. Оригінальні кросівки nike air force украина купити можна сьогодні в однотонному або комбінованому варіантах, виконані з різних матеріалів різних забарвлень і тонів. Деякі ексклюзивні і дорогі моделі випускаються обмеженими партіями, але тиражі масових серій по кишені сьогодні кожному.

Шалену популярність придбала серія кросівок Nike-Air-Force не тільки в середовищі молодих людей на всіх континентах, а й серед старших поколінь. Причому в кросівках Nike можна зустріти як жінок, так і чоловіків. Всі сторони Світу встигла полонити магічна привабливість цього виду спортивного взуття, перевершивши своєю якістю і комфортом моделі кросівок інших брендів. Кросівки nike air force в різні часи помічені були у таких знаменитих баскетболістів-профі як, наприклад, Rasheed Wallace або Jerry Stackhouse; всесвітньовідомих музикантів і акторів, як Lil Wayne або Rick Ross; популярних реп-виконавців і т.і. Вибрати оригінальну модель кросівок air force nike сьогодні можна, наприклад, і в Черкасах на сторінці спеціалізованого взуттєвого магазину http://nikeairmax.kiev.ua.

Але яким чином відрізнити від фальшивок справжні кросівки Air Force від Nike? Є одна невелика, але дуже важлива і цікава хитрість, якої мало хто приділяв пильну увагу! Справа в тому, що практично кожна пара з цієї серії, має три властивих тільки Nike відмітки. Так, на задниках кросівок нанесено напис «Nike Air», назва бренду «Nike» написана на підошвах, а на текстильних ярличках, що пришиті з зовнішньої сторони кросівок до язичків, є написи - «Nike Air Force». Розпізнати справжню пару від Nike можна якраз завдяки цим ознакам і зображенням написів, а також за їх якістю виготовлення.