Стовпи для освітлення вулиць, виконані з металу, використовують для освітлення міських вулиць, дорожніх полотен і магістралей, стадіонів і паркових зон, прибудинкової і виробничої території. Набувають продукцію для забезпечення світлом невеликих і просторих парків, тротуарів, алей, бульварів, окремих об'єктів інфраструктури.

Вибрати відповідну опору допомагають досвідчені фахівці компанії Metalogalva.

Переваги продукції

Металеві оцинковані опори заслужили популярність і потіснили бетонні і дерев'яні завдяки своїм властивостям і особливостям:

  • Мінімальні вага і габарити . Деякі конструкції порожнисті усередині, що дозволяє прокладати кабелі та інші комунікації, встановлювати щитки. Невелика вага дозволяє значно економити на підготовці підстави (фундаменту). Мінімальна вага металевих опор досягає 145-150 кг. Компактні розміри значно спрощують доставку і монтаж.
  • Високий рівень надійності . Для захисту сталевого листа використовують цинкове покриття. Його повинна досягає 80-100 мкм, чого цілком достатньо для попередження корозійного пошкодження і захисту від передчасного руйнування.
  • Міцність . Для виробництва використовують сталевий лист товщиною до 12-15 мм. Матеріал після установки не боїться вітрових навантажень, спокійно витримує пориви до 40 м /с навіть на висоті 10-13 метрів.
  • Легкість внесення змін до конструкції . Залежно від поставлених завдань і підготовленої схеми можна збільшити або зменшити висоту опори, а також діаметр і товщину стінок.
  • Простота і легкість монтажу . Такою роботою повинна займатися бригада монтажників, якої слід пробурити отвір в покритті або підготувати підставу в землі. Для металевих підлоги опор фундаментна закладка може бути неглибокою. Після її підготовки слід встановити опору або її частина, щоб після зварюванням або болтовим з'єднанням зафіксувати всі частини виробу.

Додатковим значимим переваг продукції стала довговічність. Використовувати її можна без заміни і дорогого обслуговування протягом 30-50 років. Часто термін експлуатації вдається збільшити до 70-80 років.

Види конструкції

Використовується будь-який тип для фіксації проводів, а також освітлювальних приладів. Вибирають елементи за способом монтажу і формі. Опори розділені на силові, високомачтовие, несилові, декоративні. Вони можуть бути прямостоечнимі, фланцевими, а також круглими, циліндричними, гранованими, що складаються.