Компанія Колумб Трейд може запропонувати покупку автомобіля зі Сполучених Штатів Америки під ключ і з гарантованою якістю. Компанія допоможе заощадити гроші клієнта вже на етапі підбору. Співробітники намагаються максимально збити вартість автомобіля і торгуються онлайн за лоти.

Колумб Трейд співпрацює з перевіреними експедиторами, а також митними брокерами. Через великий обсяг поставок з США можна добитися великої знижки на доставку. Компанія все ретельно перевіряє і розповідає клієнтам про можливі труднощі, з якими можна зіткнутися при покупці автомобіля з Америки.

Чи вигідно купувати автомобіль з США?

Покупка автомобіля у Сполучених Штатах або Європі може бути набагато вигідніше покупки авто у своїй країні. Витрати діляться на дві групи. До першої групи ми віднесемо всі платежі, які потрібно зробити на території України, тобто платежі, пов'язані з розмитненням. А друга група витрат пов'язана з покупкою і оформленням автомобіля у Сполучених Штатах Америки. Але навіть враховуючи всі ці витрати, можна непогано заощадити. Компанія Columb Trade допоможе вирішити всі формальності з документами і допоможе вибрати найбільш вигідний і підходящий для вас варіант. Ви зможете придбати навіть Кадилак з США.

Фінансові витрати, які пов'язані з розмитненням

Вам потрібно буде заплатити акцизний податок. Сума буде залежати від того, який об'єм двигуна у авто. Чим більше об'єм, тим більше сума податку. Якщо машині 7 років, то й коефіцієнт віку буде рівнятися 7 (тобто, віку автомобіля). А якщо більш 15 років, то коефіцієнт буде дорівнюють 15.

Мито буде становити десять відсотків від ціни автомобіля. Вартість виставляє оцінювач і вона може виявитися вище, ніж вартість по якій авто виставлене на ринку у Сполучених Штатах. ПДВ вийде у розмірі двадцяти відсотків від усієї суми.

За що необхідно буде заплатити?

1. За комісію на аукціоні;

2. За доставку авто;

3. За послуги компанії;

Вам потрібно зрозуміти, що ви зможете заощадити лише у тому випадку, якщо підсумкова сума всіх витрат не буде вище п'ятдесяти відсотків від ціни автомобіля. Потрібно враховувати те, що митні платежі обійдуться вам приблизно у дві тисячі доларів і додамо до всього цього все, що пов'язане з логістикою (теж приблизно дві тисячі доларів).

Даний текст надала компанія Колумб Трейд з України

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885