Це питання час від часу хвилює мало не кожну людину. Визначитися кого все ж таки обрати важко. Але достатньо сказати, що принцип роботи звичайної прибиральниці та клінінгової компанії кардинально відрізняється.

До того ж, треба враховувати, що саме потребує чищення, офіс чи приватна квартира. Роздивимось з інших боків переваги та недоліки одного й другого вибору.

Прибирання в громадських закладах, кого обрати

Отже, якщо мати у себе в штаті прибиральницю, власник підприємства набуває наступних переваг:

 • забезпечення чистоти протягом усього робочого дня. Якщо виникає раптова ситуація, коли терміново треба прибрати, наявність в робочому штаті прибиральниці має позитивний момент;
 • обізнаність працівника в особливостях прибирання на підпорядкованій йому території. Немає потреби пояснювати, що, де та як робити.
 • незалежно від обсягу виконаних робіт, працівник отримує фіксовану заробітну плату за звітний період.

Ось на цьому й закінчується кількість переваг утримання штатної прибиральниці. Далі, ознайомимось з недоліками постійної роботи прибиральниці в громадських закладах. А їх набагато більше:

 • необхідність неухильно виплачувати працівникові заробітну плату, сплачувати податки згідно з трудовим договором, надавати оплачуваний лікарняний та відпустку, яку працівник отримує теж за рахунок фірми;
 • потреба постійно поповнювати всі необхідні засоби для миття та чищення приміщень, а також час від часу необхідно купувати певний інвентар для зручності роботи прибиральниці;
 • необхідність мати в штаті щонайменше двох працівників по прибиранню, на випадок якщо один захворіє, або звільниться. Відповідно заробітну плату нараховувати треба обом працівникам в повному обсязі;
 • що стосується попереднього пункту, то треба усвідомлювати, що на велику площу навіть двох прибиральниць буде замало. Розширювати штат співробітників означає платити кожному заробітну плату, і далі по списку (відпустка, лікарняні тощо). А це вже зовсім не вигідно;
 • максимум, який може виконати штатна прибиральниця, це миття підлоги та протирання поверхонь. Якщо ж виникне необхідність очистити наприклад м'які меблі, для виконання цієї роботи треба буде наймати окремих людей, або клінінгову компанію.

Послуги клінінгової компанії в громадських закладах мають безліч переваг.

 1. Термін виконання робіт обговорюється заздалегідь.
 2. На території може працювати як один клінінґер, так і ціла команда.
 3. Клінінгова компанія надає весь необхідний інвентар та засоби миття та чищення для прибирання.
 4. Наявність різних пакетів послуг, залежно від складності процесу.
 5. Постійним клієнтам, компанія клінінгових послуг пропонує бонуси та знижки.
 6. Час проведення робіт з прибирання обчислюється лише кількома годинами.

Недолік звернення до клінінгової компанії тільки один: клінінґери виконують тільки те що обговорено з керівництвом компанії, додаткові послуги сплачуються окремо.

Отже, можна з усією відповідальністю заявити, що для будь-якого громадського закладу, у порівнянні з роботою прибиральниці, клінінгова компанія однозначно вигідніша, і стосовно фінансового питання і стосовно якості надання послуг з прибирання.

Прибирання у приватному будинку хто краще та як визначитися

Наведення до ладу у приватному будинку супроводжується певними особливостями. Припустимо в ньому вже не можна використовувати концентровані розчини для миття та чищення, особливо якщо в квартирі є діти. Таким чином процес прибирання дещо ускладнюється.

Отже, порівняємо послуги звичайної прибиральниці та клінінгової компанії. З'ясуємо, яким має бути підхід до прибирання в домівках, та нарешті, хто досконаліше впорається з цією задачею.

Переваги прибиральниці у квартирі полягають лише в одному пункті. Хатня працівниця крім прибирання може приготувати вечерю, сходити за покупками та виконати інші дрібні доручення роботодавця. А ось недоліків дещо більше:

 • хазяїн квартири повністю сам несе відповідальність за найману людину;
 • працівникові треба надавати весь необхідний інвентар та засоби для миття та чищення приміщень;
 • якщо площа надто велика, прибиральниця не зможе сама навести порядок належним чином;
 • хатня працівниця не надає послуги з хімічного чищення м'яких меблів;
 • У разі хвороби чи звільнення робітниці, треба буде витрачати час на пошук нової людини.

Якщо коротко, звичайна прибиральниця зовсім не вигідна. Тепер, дізнаємось, що отримає людина, якщо скористається послугами клінінгової компанії.

 1. Найзручніший пакет послуг. В рамках пакету клінінґери виконають тільки ту роботу яку необхідно (дів. ціни у Києві)
 2. Знижка. Діє тільки для нових або постійних клієнтів.
 3. Економія часу. Все необхідне устаткування і засоби для миття та чищення, клінінґери привезуть із собою.
 4. Клінінгова компанія цілком сама несе відповідальність за дії своїх працівників.
 5. Обсяг виконаних робіт виконується якісно та за лічені години.
 6. Можливість самому встановлювати час початку робіт з прибирання приміщень.
 7. Можливість звернутися по допомогу до клінінгової компанії практично у будь-яку годину доби.

Єдиний нюанс співпраці з клінінговою компанією, це строго визначений перелік робіт клінінґерів. Але це зовсім не є проблемою, можна замовити додаткові послуги окремо.

Вочевидь, послуги клінінгової компанії в будь-якій сфері діяльності вигідніше ніж наймання звичайної прибиральниці.