Відкриваючи свій ресторан, ви стикаєтеся з безліччю проблем абсолютно різного властивості: від реєстрації компанії в цілому ряді інстанцій до вибору кольору серветок. І ні від однієї з них не можна відмахнутися, вважаючи її не дуже важливою, адже з першого дня роботи все у Вашому закладі має гармоніювати один з одним.

Бажаєте замовити скатертини для ресторанів Львів? Зробити це ви можете на сайті компанії Грегорі Текстиль вже зараз!

Ресторан – не те місце, куди приходить поїсти наспіх, і в очікуванні замовлення у клієнта буде достатньо часу, щоб скласти думку про рівень сервісу, про інтер'єр і звичайно про скатертини, так як одна з них буде весь час перед очима. Тому питання вибору скатертин, як повноправних учасників дизайну, треба вирішити на етапі узгодження інтер'єрних подробиць з архітектором або креативним директором. При цьому слід не тільки покластися на їх бачення ситуації, але і прислухатися до внутрішнього голосу.

Саме так, адже скатертина – це відображення стилю вашого ресторану і яскравий індикатор смаку власника. Думка дизайнера має враховуватися на рівні відповідності всіх деталей інтер'єру один одному (при цьому, скатертини - один з найбільш важливих, основоположних елементів) і підбору колірної гами. Більш того, радимо замовити пошиття скатертин, а не купувати готові вироби. Це додасть нотку унікальності, яка повинна бути присутньою в кожному дизайнерському інтер'єрному рішенні для вашого ресторану.

Купити скатертини для ресторанів, серветки, та одяг для офіціантів можна, відвідавши інтернет-магазин Grehori Textile.

Вибираємо скатертину

Скатертина повинна виконувати два основних завдання:

  • Захищати стіл від попадання на нього їжі, алкоголю, попелу,

  • Бути невід'ємною, дуже важливою частиною декору приміщення.

Широкий вибір скатертин для ресторанів ви знайдете в інтернет-магазині Грегорі Текстиль!

При цьому, вибір скатертини повинен залежати від ряду факторів. Перший з них – форма столів. Основні варіанти:

  • Круглий,

  • Квадратний,

  • Прямокутний,

  • Овальний.

Відповідно до цього і вибирайте. В хорошому закладі більшість столів однієї форми. Максимум двох: квадратні і прямокутні, наприклад. Але краще мати комплекти скатертин і неординарних форм. Смаки у клієнтів, часом найнесподіваніші.

Другий фактор – очікуване число відвідувачів. Від цього, безпосередньо, залежить вибір матеріалу. Якщо ви розраховуєте на дуже великі показники відвідуваності, то виберіть скатертини синтетичні.