Програма «12 кроків» при лікуванні наркоманії і алкоголізму

Наркологічний центр «Медікон» пропонує комплексне лікування наркоманії у Львові і алкогольної залежності, згідно з принципами програми «12 кроків». Фахівці центру надають професійну медичну допомогу, проводять детоксикацію, виведення із запою та зняття наркотичної ломки, проте основний акцент робиться на системній психологічної реабілітації, що дозволяє домагатися незмінно позитивних результатів.

Лікування патологічних залежностей за допомогою програми «12 кроків»

Що дають медичні маніпуляції?

Багато людей до сих пір помилково вважають, що для перемоги над патологічними залежностями досить медичного лікування. Державні наркодиспансери пропонують такі послуги, як програма Детокс, антидотна терапія, медикаментозне лікування, кодування і підшивка.

Коли людина знаходиться в неадекватному стані, а його організм вимагає чергової дози штучного допінгу, не варто і говорити про психологічну реабілітацію. Тому співробітники приватних клінік починають лікування з детоксикації, стабілізації фізичного, психоемоційного стану пацієнта, досягнення стану тимчасової тверезості.

Медичні маніпуляції дозволяють купірувати хімічну залежність, однак це тільки тимчасовий захід. Як алкоголізм, так і наркоманія є захворюваннями, що носять психосоматичний характер, тому без роботи з психікою, підсвідомістю пацієнта зміна його системи цінностей і мотивацій, тривалої ремісії добитися не реально.

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65

Про програму «12 кроків»

В основі терапевтичного курсу системної реабілітації лежить програма «12 кроків», визнана світовими фахівцями найбільш ефективним способом боротьби з будь-якими відомими патологічними залежностями. Дана методика є заняття в групах взаємодопомоги, в ході яких реабілітант проходить наступні кроки на шляху до одужання:

 1. Перший крок - формування правильних мотивацій і визнання необхідності в сторонньої допомоги для лікування. Вихід зі стадії заперечення.

 2. Другий крок - пошук наставників і людей, здатних надати необхідну допомогу в боротьбі з небезпечною недугою.

 3. Третій крок - затвердження в правильних мотиваціях, формування позитивного, довірливого ставлення до фахівців, що допомагає пацієнтові в подоланні залежності.

 4. Четвертий крок - самоаналіз і пошук першопричин, що спровокували розвиток захворювання.

 5. П'ятий крок - прийняття власного негативного досвіду і отримання підтримки від нових друзів -едіномишленніков, які борються з тією ж хворобою.

 6. Шостий крок - усвідомлення проблеми. Готовність змінити себе і почати активні дії, спрямовані на одужання.

 7. Сьомий крок - виправлення власних недоліків і корекція поведінкової моделі.

 8. Восьмий крок - відшкодування моральної, психологічної шкоди людям, постраждалим від залежності реабілітанта.

 9. Дев'ятий крок - позбавлення від почуття провини і виправлення минулих помилок.

 10. Десятий крок - навчання самоконтролю, дисципліни, прийняття відповідальності за власне життя.

 11. Одинадцятий крок - духовний розвиток і особистісний ріст. Зміна системи цінностей і життєвих пріоритетів.

 12. Дванадцятий крок - закріплення навичок тверезого життя. Передача отриманого досвіду і знань іншим людям, які зіткнулися з патологічної залежністю.

Реабілітаційний центр «Медікон» проводить комплексне лікування алкоголізму у Львові, купірування наркотичної залежності за програмою «12 кроків», доповненої елементами інших психотерапевтичних методик, для максимально вираженого і стабільного позитивного результату.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv