Картинки по запросу Фекальні насоси  SprutХарківська компанія Варна під брендом Sprut випускає широкий спектр насосної продукції, в тому числі фекальні насоси. Продукція має великий попит у країнах колишнього СНД, на європейських ринках. Але основні зусилля спрямовані на задоволення потреб вітчизняного ринку. Вся продукція проходить суворий багаторівневий контроль та обов’язкове передпродажне випробування на спеціальних стендах. Насосна продукція сертифікується, й відповідає вимогам європейських стандартів якості.

Різновиди фекальних насосів

Торгова марка спрут пропонує споживачам насоси трьох типів:
1. Погружні фекальні насоси при відкачуванні повністю занурюються у брудну воду. Тому апарат має надійний захист від дії агресивних хімічних реагентів. Трос та металеві напрямні сприяють точному опусканню насоса на патрубок вивідної системи. Процес відкачування контролює поплавок. При досягненні мінімального рівня води насос автоматично відключається.

2. У напівпогружних моделях фекальних насосів у воду занурюється лише насосна камера, двигун разом з автоматикою залишаються на поверхні. Спеціальний поплавок регулює глибину занурення. Такі моделі не обладнані подрібнювачами великих фрагментів, але для обслуговування дачних туалетів вони цілком придатні.

3. Монтаж поверхневих фекальних насосів здійснюється на поверхні. При відкачуванні рідини використовують звичайний шланг. Поверхневі насоси прості у використанні, та мають невисоку ціну. Але такі моделі малопотужні, тому їх пропускна здатність обмежена. Стаціонарна установка апарата здійснюється в приміщенні, або на вулиці при температурах вище 00С з забезпеченням захисту від атмосферних опадів.

На вибір моделі фекального насоса впливають умови експлуатації та доходи потенційного споживача.