Все більше українських власників автотранспорту встановлюють на своїх авто газобалонне обладнання. На переобладнання автомобілів водіїв підштовхує зростання цін нафтопродукти. Високі ціни на пальне роблять збитковим користування власним транспортом. В інтернет-магазині Kangaz можна придбати системи ГБО відомих брендів за конкурентними цінами. Найбільше визнання отримали установки ГБО 4 покоління, що підходять більшості інжекторних автомобілів.

Пропанові редуктори Tomasetto 4 покоління

Пропанові редуктори для газобалонного обладнання 4 покоління являють собою високотехнологічні пристрої, що забезпечують регулювання тиску газу, який потрапляє у двигун авто. Тому редуктор є одним з найважливіших вузлів газобалонної системи автомобіля. Грамотний вибір редуктора ГБО впливає на стабільність роботи двигуна.
Редуктори ГБО 4 євро стандарту на відміну від моделей 2 покоління мають одну замість двох камер, призначених для випаровування газу, тому прилад має компактніші розміри. В онлайн-магазині
Kangaz можна придбати особливо популярний редуктор tomasetto відомого італійського виробника різних модифікацій.

Успішно пройшла тестування модель редуктора компанії Tomasetto АТ 12. Це двоступеневий редуктор тиску для систем з послідовним впорскуванням. Регулювання вихідного тиску здійснюється в діапазоні 0,1 – 0,25 Мпа. Метановий редуктор tomasetto at-12 має дві модифікації:

  • STANDARD
  • SUPER.

Модель Super AT12 має вбудований електромагнітний клапан високого тиску на вході, тому використання лінійного електромагнітного клапана в системі не обов’язкове.

Для двигунів потужністю до 180 кВт пропонуються нова модель редуктора італійського виробника - редуктор tomasetto nordic xp. Прилад відрізняється подвійною мембранною системою, що компенсує вихідний тиск редуктора при зростанні навантаження двигуна. Матеріал мембран стійкий до впливу хімічно активних середовищ. В порівнянні з аналогами, камера обігріву має більші розміри. Скорочено час впорскування на середній та високій потужності. В моделі NORDIC XP покращено контроль за швидкістю впорскування на холостому ходу. Ця модель також пройшла тестування.

Менеджери онлайн-магазина Kangaz допоможуть підібрати редуктор, що ідеально підійде під систему газобалонного обладнання, встановлену на автомобілі клієнта.