Скільки разів у житті вам доводилось чекати автобус, поїзд або літак? Існує багато причин, з яких транспорт затримується и не може вчасно доставити пасажирів до місця призначення. В наш час багато перевезень здійснюється с метою ведення бізнесу. Укладення договорів та пошук міжнародних партнерів змушує людей багато користуватися послугами аерокомпаній, бо саме літак якнайшвидше перенесе людину з однієї країни до іншої. Буває так, що треба перечекати деякий час в аеропорті з одного рейсу до іншого. Втомлена людина змушена сидіти на твердому стільці без можливості розслабитися, перекусити и прочитати електронну пошту. Однак сучасні аеропорти можуть похвалитися унікальними місцями для найкомфортнішого очікування, в яких передбачено все необхідне, щоб зайнята ділова людина відчула себе як удома і змогла трохи відпочити.

Що таке бізнес-зал?

Бізнес зал – це не звичайне місце для очікування. Тут немає тисняви між людьми, задухи в повітрі і створені всі умови для власників банківських карток MasterCard. Два українських аеропорти с гордістю представляють свої бізнес-зали.

- Зал в аеропорті «Бориспіль» в зоні міжнародних вильотів, 3-й рівень терміналу «Д».

- Зал в аеропорті «Бориспіль» в зоні внутрішніх рейсів, 2-й рівень терміналу «Д».

- Зал аеропорту «Київ», термінал «А», 2 рівень терміналу «А».

Які умови користування бізнес-залами?

Власникам карток MasterCard серій World black edition, Platinum та Corporate за умови виконання нескладних вимог (здійснення будь яких транзакцій протягом 30 днів перед вильотом на суму понад 3000 грн) безкоштовно надаються: свіжі газети та журнали, свіжозварена кава, чай та інші напої, доступ до мережі WiFi, офісні пристрої для друку та копіювання документів, телевізори та місце для паління). Безкоштовне знаходження у залі – 3 години. Якщо час збільшується, то доведеться сплатити суму згідно встановленого прайс-листа.

Які операції по картці не дають права скористатися бізнес-залом?

Існує декілька обмежень щодо транзакцій, здійснюючи які, людина має право скористатися послугами бізнес-залів в аеропорті.

1)   зняття готівкових коштів будь яким способом – через банкомат абу у касі банку;

2)   електронні перекази грошових залишків;

3)   чекові покупки;

4)   відсоткові операції з депозитів;

5)   будь-які азартні ігри та отримання виграшів;

6)   придбання товарів за готівку.

Бізнес-зал – очікування, яке стане приємним проведенням часу.