PUBG MOBILE, Asphalt 8 і 9 та ігри серії Grand Theft Auto - неповний список комп'ютерних ігор для мобільних гаджетів. І цей список поповнюється щодня новими захоплюючими іграми для телефонів і планшетів. Для гри на своєму мобільному Android девайсі вам знадобиться геймпад для телефона, і, бажано, вибрати один з найкращих.

Саме геймпад допоможе перевершувати своїх супротивників, викликати заздрість у конкурентів. За допомогою ігрових контролерів комп'ютерні ігри на Android пристроях набувають іншого забарвлення, стають більш захоплюючими.

Вже давно забуті ті часи, коли простенькі ігри, на зразок Tetris'а, були основними на мобільних телефонах. З появою потужних процесорів ігри на мобільних телефонах вже мало в чому поступаються ігровим консолям та десктопам.

Нові гаджети сумісні з іграми для мобільних телефонів і планшетів на Android. Це стосується як «старих» ігор, так і нових. При цьому варто врахувати, що деякі ігри для Android зажадають наявності програмного забезпечення, такого як Octopus. Проте, популярні відеоігри, такі як:

  • PUMB MOBILE,
  • FRAG Pro Shoote,
  • Deer Hunter Classic,

вже розроблені з урахуванням вимог до гральних контролерам і бездоганною реакцією на кнопки геймпада.

Любителі бродити шляхами Вайс-Сіті та коридорами Крофт-Менор підтвердять, що аналоговий джойстик, стіки хрестовини, кнопки і курки на геймпаді забезпечують набагато кращу точність, ніж масивні пальці рук на екрані смартфона.

На ринку представлено безліч джойстиків для планшетів і мобільних телефонів на Android. Вибір моделі геймпада залежить від уподобань і пов'язаний, як правило, з моделлю мобільного гаджета. Ви можете вибрати добротно виконаний джойстик, з якісного пластику - він вірою і правдою прослужить вам довгі роки. Можна акцентувати увагу на моделі, яку будете відчувати фантастично в своїх руках під час довгих ігор. Або, наприклад, часті мандрівники зможуть знайти джойстик, який буде зручний під час постійних переміщень.

Раніше для більшості користувачів, хто стикався з підбором джойстика для телефону, вибір зводився до XBox One або Dualshock 4. Зараз обставини змінилися - багато гідних варіантів набагато дешевших виробників з'явилися на ринку. В першу чергу це стосується продукції iPega, відомого виробника зі штаб-квартирою в Гонконгу. Ця китайська компанія є провідним OEM-виробником численних периферійних аксесуарів для Apple, Microsoft, Lenovo, Huawei і багатьох інших відомих брендів. Не дивно, що серед найпопулярніших моделей джойстиків для телефонів кілька моделей iPega.

iPega PG-9076

Джойстик iPega PG-9076 найпопулярніша модель в лінійці китайського виробника. Невисока вартість, повнорозмірний корпус з прогумованими ручками, вдала ергономіка - все це запорука успіху даного геймпада.

iPega PG-9023

Друге місце в нашому рейтингу зайняв ігровий контролер iPega PG-9023 з телескопічним тримачем. iPega PG-9023 не схожий на класичний джойстик для мобільних телефонів на Android. У ньому кнопки, тригери і ручки розташовані на двох частинах в горизонтальній орієнтації. Конструкція з встановленим телефоном чимось нагадує ігрову консоль Nintendo Switch.

Mocute-050

Ціна і ще раз ціна - ось основний критерій, яким керуються власники джойстика Mocute-050. У цьому геймпаді є весь набір клавіш, стіків, тригерів для успішних ігор. Так, цей джойстик тримає пальму першості за показником ціна / якість.

Terios T3

Ще один представник доступного сегменту джойстиків, модель Terios T3. Випускається в декількох кольорах, практично на будь-який «смак і колір». Чохол для установки смартфона можна купити окремо. Менш практичний, ніж Mocute-050.

iPega PG-9099

Геймпад iPega PG-9099 є повною протилежністю двом попереднім претендентам рейтингу. Тактильні відчуття від перебування геймпада в руках, світлодіодне підсвічування кнопок, дуже ефектно виглядає вночі, мотор з подвійною вібрацією і функція Turbo - все це підтримується оптимальною ціною, яка дозволяла геймпад займати високе п'яте місце в рейтингу.

У нашому списку представлені тільки кілька моделей, ще один рейтинг топ-10 джойстиків для телефону є на сайті www.agsat.com.ua. Але перш ніж зробити вибір, варто детально вивчити характеристики геймпадів. Зрозуміло, що за вищу ціну можна отримати геймпад з більш якісного пластику і дорогих комплектуючих. Ймовірно, що він витримає більше ігрових боїв.