Потрібно черговий раз шукати цікавий подарунок для близьких? Зробіть своїми руками картину з бісеру. Звичайно, це непросто, зате людина точно буде здивована. Зараз спостерігається інтерес до виробів ручної роботи. Чому вишивка повинна бути виконана саме бісером? Намистини надають малюнку яскравості, об’єму. Картинка виглядає реалістично, досить яскраво.

Де можна купити вишивку бісером онлайн? Переходьте на портал vechornytsi.com, щоб підібрати тканину з малюнком. Полотно призначене для подальшої розшивки намистинами. Тематика заготовок різна:

  • тварини;
  • релігія;
  • квіти;
  • весілля.

Є багато етнічних картинок. Як використовувати подібні вишивки? Вони можуть стати своєрідною картиною. З них можна зробити колаж. Використовувати вишивку доречно в інтер'єрах прованс, шеббі-шик, кантрі.

Шеббі-шик – вінтажний дизайн. Йому штучно добавляють років, перетворюючи нові речі в антикваріат. Малюнок-вишивка буде відмінним інтер'єрним декором. Шеббі-шик заохочує використання подібних аксесуарів. деяка жорсткість доповнює шеббі-шик. Використовувати можна картинки з квітами, звірятами. Вибирайте пастельні вишивки.

Що потрібно для провансу? Шукайте картинки з французькими мотивами – вони висловлюватимуть концепцію дизайну. Квіткові малюнки дуже доречні. Прованс вимагає подібних  візерунків. Використовуйте вишивку, щоб внести рослинні акценти. Палітра вишивки – біло-рожево-оливкова.

Купити або зробити самостійно?

Здається, що вишивати бісером легко. Насправді, це досить складне заняття. Воно вимагає майстерності, почуття смаку. Доведеться шукати дуже якісні витратні матеріали. Будь-яка картинка робиться багатобарвною - це буде потрібно величезна кількість бісеру різних кольорів і розмірів.

Навіть якщо обзавестися всіма необхідним матеріалами, не факт, що вийде гарний малюнок. Тут важливо схематично вималювати цілісне зображення. Дуже допомагають заготовки для вишивання. З ними не треба самостійно робити начерк, підбирати кольори. Підберіть тематичну картинку, а потім вже під неї вибирайте намистини.

Вишивка бісером – справжнє мистецтво. Звичайно, кожна жінка спроможна його освоїти. Але на це потрібен час. Але зате потім, коли майстерність буде відточено, рукодільниця буде отримувати справжнє задоволення від процесу.

Вишивка - це спосіб виявити творчі здібності, відволіктися від повсякденності. Вишивання заспокоює, допомагає психологічно розслабитися після напруженого трудового дня.