Комод – надзвичайно зручний та функціональний предмет меблів, що органічно вписується в багато різних кімнат, в тому числі у спальню, вітальню, дитячу кімнату. От тільки для кожної з цих кімнат комод має бути зовсім інший, і обирати треба з урахуванням призначення та особливостями інтер’єру, в який йому належить органічно вписатися. Аби якомога краще зрозуміти, який же комод ідеально підійде, скористайтеся нашим гідом та розгляньте основні критерії вибору комодів.

З чого має бути зроблений комод?

Мабуть, матеріал виготовлення комоду – це один із найважливіших критеріїв його вибору, адже саме від цього залежить не лише його зовнішній вигляд, а і вага, масивність. Найбільш розповсюджені та доступні за ціною комоди, що зроблені ДСП та МДФ. При чому другий варіант вважається кращим, оскільки для цього матеріалу не використовуються небезпечні клейові сполучення, що характеризуються токсичністю. А от для ДСП їх використовують майже завжди.

Більш дорогі, але в той же час і більш привабливі – комоди, що зроблені з дерева. Зазвичай для цього використовують такі дерева, як дуб, горіх, сосна або вишня. Якому з дерев надати перевагу обирає покупець, орієнтуючись на власні вподобання та, звичайно ж, на ціну.

Найбільш сучасні комоди покривають декількома шарами глянцевого або матового лаку. Прикрашають такі комоди додатковими вставками з металу або скла. Для інтер’єру в стилі хай-тек або мінімалізм такі комоди просто незамінні.

Великий чи маленький? Яким має бути комод

Основне, на що ви маєте орієнтуватися при виборі розміру комода – це розмір тієї кімнати, де він буде розташований. Важливо звернути увагу на те, що шухляди мають повністю відкриватися, а вам має бути достатньо місця, аби вільно стояти перед комодом, коли він відкритий.

Що ж стосується особливостей конструкції, то комод може мати не тільки різну кількість шухляд, а й відрізнятися за їх розмірами. Крім того, іноді комоди додатково облаштовані поличками, мають дверцята, дзеркало згори і т.д. Окремо треба зауважити, що існують комоди-пеленатори, що розроблені спеціально для дитячих кімнат.

Як і де придбати якісний комод у Львові

Розпізнати якісний комод досить просто, якщо знати декілька основних вимог, яким він має відповідати:

  • шухляди мають відкриватися легко і тихо;

  • за товщиною задня стінка комода має бути не менше 6 мм, аби уникнути деформації, яка наступає з часом;

  • звертайте увагу, щоб між шухлядами та стінками не було ніяких зазорів, коли шухляди закриті;

  • усі поверхні мають бути рівними та якісно обробленими.

Керуючись цими рекомендаціями, ви можете обрати комод в будь-якому магазині Львова або ж скористатися спеціальним агрегатором цін, що допоможе швидко побачити усі існуючі варіанти комодів та порівняти їх між собою. В одному каталозі зібрано майже 3 тисячі моделей, вартістю від 800 до 100 000 грн. Тож львівські покупці майже нічим не обмежені у своєму виборі і без зайвих турбот можуть знайти комод, що буде подобатись і виконувати усі покладені на нього функції.