На кухні немає дрібниць. Кожна деталь повинна бути стильною та функціональною, щоб господиня менше втомлювалася, готуючи страви для своєї сім’ї, а ранкова кава, сімейний обід чи вечірнє чаювання на кухні доставляли максимум задоволення. Інтернет – магазин КРАНОК пропонує широкий вибір кухонних змішувачів торгової марки GROHE, які органічно вписуються в будь – які інтер’єри кухонь.

Кухонні змішувачі GROHE відрізняються різноманітністю форм. Це можуть бути прилади традиційної округлої форми, або лаконічні прямокутні конструкції з сучасними механізмами для регулювання водного потоку та його температури. Інноваційні технології роблять змішувачі високофункціональними та довговічними.

Змішувачі для кухні GROHE піддають жорстким випробуванням на довговічність, імітуючи умови інтенсивної експлуатації на протязі багатьох років. Тому виробник гарантує бездоганну роботу змішувачів на протязі тривалого часу. Для виготовлення приладів використовують:

  • латунь;
  • силумін;
  • корозійностійку сталь.

Найбільш популярними є латунні змішувачі з хромовим покриттям.

Технології GROHE:

  • технологія GROHE StarLight надає покриттю підвищену твердість та стійкість до подряпин;
  • плавно й точно контролювати напір та температуру води дозволяє технологія GROHE LongLife;
  • GROHE SmoothTurn - функція, що дозволяє здійснювати плавний поворот виливу без особливих зусиль.

За типом управління розрізняють важільні, двохвентельні та сенсорні змішувачі для кухні. Найбільш комфортними являються змішувачі з високим виливом, вони дозволяють легко мити посуд великих розмірів.

В інтернет – магазині КРАНОК кожна господиня може підібрати змішувач GROHE, який буде задовольняти всі її вимоги, та створюватиме максимально комфортні умови для роботи.