Що потрібно врахувати

Перший і головний критерій вибору розвиваючих іграшок для дітей – це вік. У кожному конкретному віці у дітей є різні потреби в стимулюванні тих чи інших фізичних та інтелектуальних навичок. Наприклад, у віці до одного року дітям необхідні розвиваючі іграшки, що тренують зір, дотик, слух. Крім цього, розвиваючі іграшки для дітей до року повинні тренувати координацію між руками й очима. Прикладом таких дитячих товарів є брязкальця й ​​мобілі.

Розвиваючі іграшки для дітей від 1 року повинні вчити дітей лазити, ходити й утримувати рівновагу. Крім того, вони повинні сприяти знайомству малюків з навколишнім світом. Прикладом подібного дитячого товару є кубики, які забезпечують розвиток окоміру, координації рухів і уваги, а також зміцнюють м'язи рук. У цьому віці у малюків також користуються популярністю такі дитячі розвиваючі іграшки, як:

  • пальчикові розмальовки;

  • кольорова крейда;

  • пірамідки, пазли і т.д.

Ще один популярний варіант - спеціальний розвиваючий килимок, на якому намальовані різні тварини, міста й музичні інструменти. Такий килимок дозволить дитині ще ближче познайомитися з навколишнім світом.

Нарешті, у віці 2-3 років іграшки повинні бути розвивати мовні навички, моторику, мислення та логіку. Тому в такому віці малюкам прийнято дарувати звукові абетки і книжки, мозаїки, пірамідки, toyexpress.com.ua/catalog/igrovye-figurki-i-soldatiki/figurki-jivotnyh фігурки тварин, ігри-вкладиші та інші розвиваючі іграшки для дітей 2 років. Також потрібно звернути увагу і на фізичний розвиток дітей.

Виходячи з цього, у віці трьох років діти люблять грати з м'ячем, кататися на велосипеді і використовувати інший спортивний інвентар. Також їм буде цікаво отримати іграшки fingerlings, що подобаються малечі через свої інтерактивні функції.

Безпека та якість – понад усе

Розвиваючі іграшки для малюків повинні бути максимально безпечними. Тому не рекомендується купувати іграшки з дрібними або з’ємними деталями, гострими краями, пружинами і відкритими електричними контактами. Також дітям варто триматися подалі від іграшок з нагрівальними елементами і доступним відсіком для батарейок.

Вирішивши купити розвиваючі іграшки для дітей, батьки повинні обов'язково враховувати якість дитячого товару. Тому батькам завжди варто звертатися в ті інтернет-магазини, які можуть продемонструвати сертифікати якості на весь свій асортимент. Батькам варто розуміти, що неякісні й дешеві дитячі товари можуть негативно позначитися на розвитку малюка. Це обумовлено тим фактом, що такі товари зазвичай виробляються з шкідливих речовин, які небезпечні для здоров'я малечі.