Вже давно каблучка перестала бути символічним подарунком для пропозиції руки та серця. Зараз не потрібно шукати особливого приводу для того, щоб купувати прикраси. Тим більше вибір на доступність цін ювелірних виробів вражає. Особливе місце посідають срібні кільця. Якими легко доповнити будь-який образ, як вечірній, так і повсякденний.

Каталоги ювелірних інтернет-магазинів переповнені надзвичайно вигідними пропозиціями. Наприклад, на сайті Zlato тисячі срібних каблучок вартістю від двохсот гривень до десятків тисяч за дизайнерські брендові моделі з коштовним камінням. Тож кожен зможе порадувати себе срібним кільцем унікальної форми та фактури. Тож переглянувши пропозиції ювелірних магазинів, ми підібрали для вас топ найцікавіших моделей срібних кілець.

Як серед безлічі моделей обрати свою особливу каблучку?

Срібні обручки та наречена

Варіанти в каталогах срібних каблучок вражають будь-яку уяву:

  • Із вставками та без;
  • З емаллю;
  • З каучуком та керамікою;
  • З позолотою;
  • З чорнінням та родіюванням.

Кільця з цирконієм або дорогоцінним камінням незмінний тренд багатьох сезонів. Ви знайдете і класичні каблучки з одним елегантним каменем, і моделі з розкішними кольоровими розсипами каміння.

Якщо позолота на сріблі вже давно нікого не дивує, то повернення кольорової емалі на ювелірних прикрасах – це дійсно ультрамодна трендова новинка. Теж саме можна сказати і про поєднання срібла з каучуком та керамікою.

Хтось шукає світлі срібні кільця, максимально схожі на біле золото, а комусь навпаки до вподоби загадкові темні моделі з чорнінням та родієм. Але обидва варіанти виглядають розкішно в сучасних колекціях.

Якщо ж говорити про популярні форми, то сьогоднішній асортимент диктує такі мотиви:

  • Квіти;
  • Тварини та птахи;
  • Орнаменти;
  • Геометрія;
  • Нестандартні форми.

Срібне кільце з позолотою

Не втрачає актуальності натуралізм в різних проявах, але з’являються і зовсім інші, футуристичні моделі прикрас різних геометричних форм та фактур. Також окрему велику ланку займають в модних колекціях срібних каблучок українські та слов’янські орнаменти, вишивка. Окремі дизайнери рекомендують використання прикрас, зроблених під старовину, у вінтажному стилі. Це не лише вже звичні кільця у вигляді корони чи діадеми, а й персні в середньовічному стилі та бароко.

Уважно придивіться до каталогів популярних сайтів ювелірних прикрас. Адже в окремих розділах ви знайдете не лише оригінальні унікальні моделі, а й акції та знижки на срібні каблучки. Наприклад, в інтернет-гіпермаркеті Zlato на більшість срібних прикрас діє знижка 35% відсотків. Тож ви точно знайдете своє особливе кільце за найкращою ціною.