Якість ліжка та його довговічність залежить від багатьох факторів. Але, як би там не було, завжди краще купити міцне спальне місце, яке прослужить якомога більше, ніж обрати «одноденну» постіль, яка швидко деформується під вагою людини.

Експерти інтернет-магазину МебельОк нагадують, що якість сну, загальний стан здоров’я, настрій та почуття людини у багатьох розуміннях залежить саме від спального міста, яке являє собою тандем з трьох складових: текстилю, матрацу та самої конструкції ліжка. Сьогодні вибрати матрац в магазині — справа не з важких, адже багато виробників пропонують якісні вироби за оптимальними цінами.

Сучасні матраци — запорука гарного самопочуття

Сучасні безпружинні ортопедичні матраци

На щастя, вже минула епоха з пружинними ліжками та ватними матрацами, які швидко втрачають свої первинні якості, становилися нерівномірними й незручними. Сучасні матраци можна підібрати під всі особливості окремого організму, адже вони відрізняються за:

  • геометрією,
  • дизайном,
  • матеріалом «начинки»,
  • інженерією пружин або їх синтетичною альтернативою,
  • маркою виробника,
  • ціновою категорією.

Ортопедичні моделі, як правило, взагалі мають сертифікати якості, та є не лише корисними для спини й організму в цілому, а ще й не викликають алергічних реакцій, є стійкими до зношуванні, підтримують оптимальний баланс температури протягом сну, а також мають стильний зовнішній вигляд.

Коли слід змінити матрац?

Питання заміни матраців для багатьох сімей дуже актуальне, адже такі виробі змінюються вкрай рідко.

Дитячий ортопедичний матрац

Рекомендується замінити старий матрац людям похилого віку, яким важливо підтримувати рівну поставу протягом сну. Крім того, це стосується також людей, які мають різноманітні вади опорно-рухового апарату. Неприємні відчуття після сну, біль у м’язових тканинах та суглобах, дискомфорт в області хребту — все це є сигналами до того, щоб почати більш пильну увагу приділяти спальному місцю.

Для дітей рекомендовано обирати лиже жорсткі матраци, які будуть допомагати у формуванні рівної постави та правильному розвитку хребта.

Ще однією причиною до зміни матрацу є низька якість сну, поява безсоння, безпричинне підвищене виділення поту вночі, тяжке пробудження й важне засинання. За думкою експертів із магазину МебельОК, все це може вказувати на неякісні матеріали, з яких виготовлено матрац. Крім того, синтетика може викликати алергічні реакції і хронічні захворювання організму, які також можна вирішити придбанням нового, якісного матраца.

Не менш важливо правильно підібрати жорсткість такого виробу. Саму тому, експерти рекомендують, перш за все, уважно вивчати написи на етикетках матраців і лише після того, як всі характеристики будуть відповідати потребам — приймати рішення про покупку матраца для нового спального місця.