Для кожної сфери виробництва потрібен певний комплект обладнання. Є також універсальні установки, які задіюються підприємствами різного профілю. До таких пристроїв можна віднести теплообмінники. Це апарати, які забезпечують передачу тепла від одного середовища до іншого.

Шукаємо постачальника теплообмінного обладнання

Надати обладнання різних типів може ЧНПФ «Анкор-Теплоенерго». Діє фірма в Україні вже багато років. В асортименті представлені всі популярні різновиди теплообмінного устаткування в Україні – переходьте на сайт ankort.com, щоб почитати характеристики кожної моделі.

Клієнти виділяють наступні переваги постачальника:

  • висока якість продукції;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • помірна цінова політика;
  • зручні умови доставки і оплати.

Займатися самостійно обслуговуванням установок не доведеться. Можна довірити сервіс «Анкор-Теплоенерго». Співробітники компанії допоможуть з монтажем апаратів, нададуть технічну підтримку, проведуть при необхідності ремонт. Грамотне техобслуговування подовжить термін експлуатації пристосувань.

Розрахунок теплообмінника можна провести прямо на сайті – для цього тут передбачена спеціальна опція. У розділі https://ankort.com/ua/vidy-teploobmennikov-i-ih-podbor/ можна дізнатися про види теплообмінників і з'ясувати, як проходить підбір обладнання.

Як діють теплообмінники і де застосовуються?

Ознакою апарату такого типу є розвинена поверхня і підводка двох систем. Це може бути пар-вода, антифріз-вода, вода-вода. Іноді замість води в процесі застосовують спеціальний хімічний розчин. Пар може бути замінений нагрітими газами.

Теплообмінники надають можливість:

  • Задіяти залишкове тепло при отриманні електричної енергії.
  • Використовувати вторинне тепло від енергоносія для побутових потреб.
  • Проводити хімічні процеси, підтримуючи необхідну температуру за допомогою теплообмінних установок.
  • Підтримувати температуру теплоносія для побутових систем опалення.

Завдяки апаратам вдається здійснювати технологічні процеси нафтопереробної, хімічної, холодильної, газової та інших галузях промисловості. Потрібні пристосування в енергетиці, комунальному господарстві.

Від умов використання залежить конструкція теплообмінника. Широкий асортимент обладнання дозволяє знайти рішення на кожен випадок.