Гра для дитини – це шлях до пізнання навколишнього світу. А пізніше, і до знайомства з наукою та отримання практичних знань. Що ж допоможе малюку на цьому шляху? Звичайно ж спеціальні іграшки для дітей!

Які ж розвиваючі іграшки обрати, щоб допомогти дитині навчатись цікаво, і як не розгубитись серед широкого асортименту в дитячих магазинах? Все просто – варто лише зайти на сайт інтернет-магазину Toys4brain.com.ua і замовити зі зручного каталогу, врахувавши вік малюка та тип забавок.

Розглянемо топ-3 іграшок, що покликані допомогти дітям гратись і навчатись водночас.

 1. Кубики – важливі розвиваючі іграшки для 1-4 річних

Ці найпростіші іграшки для дітей насправді дуже важливі для розвитку малюків. Про їхню користь розповідала ще на початку 20-го століття Марія Монтессорі. Саме кольорові кубики допоможуть дитині осягати поняття форми, ваги, структури предметів. Краще обрати дерев’яні кубики, адже вони дадуть дитині ще й особливі тактильні відчуття, а цікаві кольори будуть стимулюватимуть будувати барвисті оригінальні будівлі.

 1. Пазли – іграшки для розвитку уваги

Пазли стануть чудовою розвагою для дітей. Для зовсім юних можна придбати спеціальні м’які пазлики. Зазвичай вони мають великий формат та складаються всього з кількох елементів. Такі іграшки сприятимуть розвитку уваги дитині, допоможуть зосередитись та отримати задоволення від завершеного завдання.

Поступово можна вибирати все складніші малюнки та форми. Увагу навіть непосидючого малюка безумовно привернуть зображення улюблених героїв з мультиків чи сюжетів казок. Дітей навіть старшого віку зацікавлять пазли з цікавими малюнками, що складаються з тисяч частинок.

 1. 3D – пазли: іграшки для дітей та дорослих

Гадаєте, що зухвалому підлітку іграшки не потрібні? Помиляєтесь, адже існують забавки, які зацікавлять навіть дорослих. Кожному час від часу хочеться відчути себе дитиною. Такими іграшками є 3D – пазли. Вони бувають:

  • картонними – можна складати замок принцеси, середньовічну фортецю, або ж американську залізницю з Дикого Заходу. А також всесвітньовідомі архітектурні будівлі – Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку чи інші.

  • з пінокартону або EVA – зовнішня частина вкрита картоном, на котрий нанесено малюнок. А всередині форма зміцнена м’яким матеріалом, що додає об’єму. Такими простіше користуватись дітям молодшого віку. Або ж збирати фігурки, які можна надалі використовувати як частину гри.

  • пластиковими – об’ємні фігури з прозорих елементів. З них можна складати кольорові іграшки, що виглядають наче кристали, зібрані з багатьох дрібних частинок. Це можуть бути сердечка, геометричні фігури чи прості статуетки героїв з мультфільмів.

  • дерев’яними. Сучасні технології дозволяють виготовляти з дерева набори з багатьох дрібних елементів. Використання лазерів дозволило робити такі деталі гладкими та надзвичайно добре припасованими. Дивовижно, але такі фігури можуть бути рухомими. Наприклад, такими як скринька, що відчиняється, або маятник, що розгойдується зі сторони в сторону. Або ж складними механізмами, такими як модель двигуна, локомотив або трактор.

На щастя, сьогодні вибрати розвиваючі іграшки найкращої якості доволі просто, скориставшись послугами інтернет-магазинів та прочитавши відгуки про той чи інший вид забавок.