Українські автомандрівники змогли познайомитися з форматом транспортного засобу «будинок на колесах» відносно недавно. Завдяки зручності та доступності автобудинку відповідають сьогоднішнім запитам жителів нашої країни. Колесити по Європі з власним житлом - це відмінне рішення, яке дає можливість заощадити значні кошти на проживанні в готелях і покупці готової їжі.

Головне, перед далекими подорожами не забути перевірити технічний стан кемпера, а при потребі - усунути неполадки. Компанія Camper Master запрошує власників автобудинків і караванів на технічний огляд. Завдяки спеціалізації персоналу та наявності сучасного обладнання будь-яка проблема вирішується швидко і надійно. Серед послуг компанії Camper Master також переобладнання в автобудинок, модернізація і реставрація автобудинків.

Напрямок робіт по ремонту і реставрації

Значну частину неполадок автобудинків в звичайній автомайстерні усунути не вдасться. Ремонт кемперів - це завдання, що вимагає спеціального устаткування, запчастин і відповідного досвіду майстрів. Сервісний центр компанії Camper Master представляє собою оснащену за останнім словом техніки ремонтну майстерню. Кваліфіковані фахівці з відповідною підготовкою використовують для ремонту автодомів оригінальні запчастини та обладнання, доставлене з Німеччини.

Вартість ремонту кемпера формується в узгодженні із замовником і максимально мінімізується завдяки налагодженим каналам постачання запчастин. Крім ремонту в міру необхідності проводяться реставраційні роботи, якщо автодом потрапив в ДТП і постраждав від цього. У переліку послуг компанії по ремонту та реставрації:

• Ремонт ходової, підвіски, зчіпних пристроїв

• Пошук та усунення несправностей електричної, газової, опалювальної системи, водопостачання

• Відновлення меблів, заміна фурнітури

• Заміна пошкоджених стекол, люків

• Ремонт побутової техніки, електросистем, аудіоапаратури

• Заміна та ремонт різноманітного обладнання

• Заміна осі, установка пневмопідвіски і фарбування бампера

Напрямок по переобладнанню

За плечима майстрів компанії - велика кількість успішних проектів по переобладнанню суцільнометалевого автомобіля в кастенваген. Це набагато більш складні і тривалі за часом виконання завдання, ніж ремонт каравану або кемпера. Однак в ряді випадків переобладнання виявляється менш витратною можливістю обзавестися автобудинків, ніж його купівля в готовому вигляді.

Фахівці Camper Master завжди починають комунікацію з клієнтом з консультації, де вирішується питання про переобладнання мікроавтобуса. При потребі компанія допомагає клієнтам у виборі та доставки кемпера з європейської країни, а потім - з розмитненням і оформленням документів.

Поряд з цим пропонується ряд відмінних рішень і власних напрацювань по конверсії авто в кемпер. Фахівці компанії займаються виготовленням за індивідуальними ескізами меблів з легкої шпонованої фанери, монтують міні-кухні та санвузли. Будь-який власник автобудинку може замовити в компанії установку додаткового обладнання, багажників, сонячних батарей, маркіз, LED-освітлення, системи безпеки і багатьох інших опцій.